UAB "INTRAC Lietuva"
Daugiau apie įmonę »

MECHANIKAS (-Ė)

Vilnius - UAB "INTRAC Lietuva"

Darbo pobūdis

Ieškome mechaniko (-ės) miško technikos remontui.
Galima darbo vieta Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio regionuose.
  • miško technikos gedimų diagnozavimas ir šalinimas;
  • kokybiškas ir savalaikis remonto darbų atlikimas;
  • technikos remontas įmonės servise ir vykstant pas klientus.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • mechaniko darbo patirtis savaeigės technikos remonto srityje (būtų privalumas);
  • anglų kalbos žinios (būtų privalumas);
  • kompiuterinis raštingumas;
  • pareigingumas, kruopštumas;
  • vairuotojo “B” kategorija. (TR1, TR2, SM, SZ pažymėjimas būtų privalumas).

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas ir darbo priemones;
  • patrauklų darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo atlikto darbo;
  • socialines garantijas;
  • galimybę kelti kvalifikaciją žymių sunkiosios technikos gamintojų JOHN DEERE mokymo centruose.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „INTRAC Lietuva“ - Švedijos kapitalo įmonė, parduodanti ir prižiūrinti miškų ūkio, krovos darbų ir statybos techniką. Atstovaujanti lyderiaujantiems gamintojams JOHN DEERE, CASE, MANITOU, BOMAG.
Informacija apie UAB "INTRAC Lietuva"
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(88% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rimantas Damkauskas