Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „KLAIPĖDOS INŽINERINIŲ TINKLŲ STATYBA“

Mechanikas

1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda, Plungė, Šilutė - UAB „KLAIPĖDOS INŽINERINIŲ TINKLŲ STATYBA“

Darbo pobūdis

Statybos įrangos, transporto techninė priežiūra ir profilaktika;
Saugaus įrenginių darbo užtikrinimas;
Transporto, statybos įrenginių degalų apskaita

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas - aukštasis inžinerinis (pageidautina mechanika);
Geri darbo kompiuterinėmis sistemomis įgūdžiai (Word, Excel)
Geri veiklos organizavimo ir bendravimo įgūdžiai;
Atsakingumas, komunikabilumas, pareigingumas, darbštumas ir greita orientacija;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Noras tobulėti;
Plataus profilio techninis nuovokumas;
Vairuotojo pažymėjimas, C kategorija būtų privalumas

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Puikias galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
Draugišką kolektyvą

Atlyginimas

1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonės pagrindinė veiklos sritis – inžinerinių tinklų statyba.