Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

Mobilaus serviso inžinierius – technikas

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

Darbo pobūdis:

  • Statybinės technikos priežiūra (ekskavatoriai ir frontaliniai krautuvai);
  • Gedimų diagnozavimas ir šalinimas;
  • Techninių aptarnavimų atlikimas;
  • Papildomos įrangos montavimas.

Reikalavimai:

  • Savarankiškumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.;
  • Darbo patirtis technikos remonto srityje – didelis privalumas;

Papildomi privalumai:

  • Hidraulinių sistemų ir siurblių remonto patirtis;
  • Hidraulinių cilindrų remonto patirtis;
  • Elektrinių bei hidraulinių schemų skaitymas.

Mes jums siūlome:

Stabilų atlygį ir visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas

„Hyundai Construction Equipment“ („HCE“) prekės ženklas - yra patvarumo ir patikimumo sinonimas. Verslas, kuris mato ir eina į priekį, novatoriškos produktų ir paslaugų inovacijas, stebinantis konkurentus ir džiuginantis klientus. „Ženkime į priekį“ yra „HCE“ prekės ženklo šūkis reiškia, kad pagrindinė „HCE“ vertė yra kokybe ir pasitikėjimu pagrįstos paslaugos. „Hyundai Construction Equipment“ yra įsipareigojusi tiekti geriausią pramonėje naudojamą sunkiąją statybinės technikos įrangą.
informacija apie UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“
2685 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2562 €
25% uždirba 2562-3629 €
25% uždirba nuo 3629 €