Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

MECHANIKOS INŽINIERIUS

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome mechanikos inžinierių darbui R&D skyriuje.

Darbo aprašymas:
  • Projektuoti atskiras detales (plastmasines, metalines) ir gaminių surinkimą
  • Rengti techninius brėžinius, konstruktorinę dokumentaciją
  • Analizuoti matavimo, testų rezultatus ir vertinti jų įtaką gaminiui
  • Dirbti individualiai ir projektų komandose, bendraujant ir keičiantis informacija tarp komandos narių, tiekėjų ir klientų visame pasaulyje
  • Laikytis įmonės vidinių standartų ir procesų

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas
  • Darbo patirtis su CAD projektavimo programomis (CATIA V5, Siemens NX įgūdžiai būtų privalumas)
  • Skaityti ir suprasti techninius brėžinius
  • Techninių skaičiavimų metodų išmanymas (tolerancijų grandinės, design for assembly, GD&T)
  • Mechaninių detalių gamybos technologinio proceso žinojimas (plastikinių gaminių projektavimo ir gamybos proceso žinojimas būtų privalumas)
  • Geros MS Office žinios
  • Geros techninės anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą tarptautinėje įmonėje
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes

UAB "Littelfuse"

Elektroninė įranga, davikliai automobilių pramonei - gamyba.
Įmonėje vid. atlyginimas 943€
16% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)