Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Soprana Personnel International"
Daugiau apie įmonę »

MEDICINOS ATSTOVAS (-Ė) TARPTAUTINĖJE FARMACIJOS ĮMONĖJE

Kaunas - UAB "Soprana Personnel International"

Koks bus Jūsų darbas?

Kviečiame jus prisijungti prie tarptautinės, Lietuvoje lyderiaujančios farmacijos įmonės kolektyvo. Darbuotojų ieškome Kaune.
  • 80 proc. jūsų darbo laiko sudarys medikų vizitavimas, kurių metu informuosite juos apie naujoves farmacijoje, suteiksite informacijos apie jūsų atstovaujamus receptinius ir nereceptinius vaistinius preparatus bei papildus.
  • Jūs taip pat būsite atsakinga (-as) už konferencijų ir prezentacijų apie atstovaujamus preparatus organizavimą.
  • Šiame darbe turėsite įsijausti į mediko poziciją ir suvokti kaip jam galite padėti išspręsti problemas su pacientais, kurios siesis su jūsų kompanijos medikamentų pagalba.

Ko tikimės iš Jūsų?

  • Jūs bendrausite su medikais kaip problemų sprendėjai, patarėjai, pagalbininkai bei draugai, todėl būtinas komunikabilumas, empatija ir buvimas savimi.
  • Aktyvių pardavimų patirtis bent 1 m. (ne konsultavimo).
  • Išsilavinimas farmacijos, medicinos srityse būtų didelis jūsų privalumas.

Ką Jums siūlome?

  • Visas būtinas darbo priemones.
  • Darbą stiprioje, tarptautinėje įmonėje.
Tai yra puiki darbo galimybė darbuotojams, kurie mėgsta dinamišką (ne biuro) darbą, kuriame daug laisvės pasirinkti kaip bus siekiama rezultatų.

Jei atitinkate reikalavimus ir galite dirbti Kaune, kandidatuokite jau dabar siųsdami savo CV.
UAB "Soprana Personnel International"

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu: .

KANDIDATUOTI GALITE:

Panašūs skelbimai: