Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Medicinos atstovas (-ė), Vilniuje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome medicinos atstovo - žmogaus marketingo ir pardavimų skyriui. Medicinos atstovo pareigos apima nuolatinį bendravimą su regiono gydytojais (LOR), esamų kontaktų palaikymą ir naujų paiešką, taip pat periodiškos edukacinės veiklos vykdymą su potencialiais klientais rajonuose ir jų centruose (organizuojant įvairius mokomuosius bei savišvietos seminarus, klausos patikros dienas). Medicinos atstovas atsakingas už įmonės veiklos ir produktų atstovavimą regioninėse konferencijose ar parodose.

Reikalavimai

  • Aukštasis biomedicininis/biomechaninis išsilavinimas;
  • Puikūs organizaciniai, derybų ir bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuotis darbo dieną;
  • Atsakingumas, organizuotumas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office - Word, Excel, Power Point);
  • Besidomintis naujausiomis technologijomis ir medicinos mokslu;
  • Motyvacija bei užsibrėžtų tikslų siekimas;
  • Potencialiam darbuotojui pirmaisiais 2-3 mėnesiais bus pravesti intensyvus mokymo kursai.

Mes jums siūlome

  • Prasmingą, atsakingą bei labai įdomų darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį, priedus ir premijas už pasiektus rezultatus;
  • Socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes.
  • Mokymus.

UAB "Opera - klausos sprendimai"

Įmonėje vid. atlyginimas 741€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)