Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

MEDICINOS BIOLOGAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

1. Atlikti hematologinius, imunohematologinius, imunologinius, serologinius, bendrus klinikinius, biocheminius tyrimus (patvirtintais metodais) bei jų kokybės kontrolę (vidinę ir išorinę), vertinti rezultatus ir suprasti atlikimo ypatumus bei principus.
2. Interpretuoti tyrimo rezultatus, atsižvelgiant į preanalizinio, analizinio ir poanalizinio periodų įtaką laboratorinių tyrimų kokybei ir užtikrinti, kad tyrimai būtų atlikti tinkamai bei kokybiškai.
3. Kontroliuoti ėminių paėmimą ir priėmimą, registravimą bei paruošimą tyrimui, mėginio tyrimą, rezultatų registravimą.
4. Valstybine kalba kokybiškai pildyti statistines apskaitos formas pagal patvirtintą registrą, dokumentuoti procedūrų atlikimo procesą.
5. Konsultuoti, mokyti laboratorinės diagnostikos specialistus ir kontroliuoti jų darbą.
6. Teikti siūlymus dėl naujų laboratorinių tyrimų metodų įdiegimo.

Reikalavimai

1. Aukštasis universitetinis medicinos biologijos magistro išsilavinimas (arba iki 2000 m. baigtos vientisosios universitetinės biologijos, biochemijos, chemijos studijos ir papildomai universitete išklausytas kursas „Klinikinė laboratorinė diagnostika“ ar specializuoti tobulinimo kursai (ne trumpesni kaip 3 mėn.)).
2. Panašaus darbo patirtis – didelis privalumas.
3. Taisyklinga valstybinė lietuvių kalba žodžiu ir raštu.
4. Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, pozityvumas, atsakingumas, paslaugumas.

Mes jums siūlome

Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik kandidatus, atrinktus pokalbiui.

VšĮ Karoliniškių poliklinika

VšĮ Karoliniškių poliklinikos veiklos sritis - organizuoti ir teikti pacientams kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas. Jei nori dirbti su medicinos srities profesionalais, pasirengęs augti ir siekti geriausių rezultatų, vertini pagarbą ir paslaugumą žmogui, esi iniciatyvus, atsakingas, bendraujantis ir pozityvus, darbe gebėtum vadovautis principu „Jums ir dėl Jūsų“, VšĮ Karoliniškių poliklinika kviečia į savo komandą!
Įmonėje vid. atlyginimas 855€
5% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra liepos mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: