Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „AND KLINIKA“

Medicinos ir odontologinės veiklos Administratorius (-ė), Registratorius (-ė)

850-1150 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AND KLINIKA“

Darbo pobūdis

Rūpestingas pacientų priėmimas, vizitų registravimas, informacijos suteikimas klinikoje; registravimas telefonu;
  • registratūrai priskirtų dokumentų tvarkymas;
  • darbas su kasos aparatu, kortelių terminalu, sąskaitų išrašymas;
  • paciento poreikių išsiaiškinimas, įvairių situacijų sprendimas ir jų analizavimas;
  • sklandaus komandinio darbo su klinikos gydytojais ir kitais darbuotojais užtikrinimas, puoselėjimas.
Reprezentatyvi ir tvarkinga darbinė išvaizda.

Reikalavimai darbuotojui

Administracinio darbo patirtis medicinos ar odontologijos klinikoje, geros bendrosios žinios apie teikiamas medicinos ir odontologijos paslaugas.
Asmeninis efektyvumas ir profesionalumas;
Greita reakcija ir greitas prisitaikymas
Anglų k. / rusų k. žinios;
Kompiuterinis raštingumas. Privalumas jei yra dirbęs žmogus su programomis TLK, SVEIDRA, FOXUS, EVIS.
Galintis dirbti kintamu grafiku 8:00-17:00/ 12:00-20:00

SVARBI SAVYBĖ - empatiška asmenybė, norinti padėti žmonėms, turintiems sveikatos problemų, geros vadybinės žinios sumotyvuoti klientą rūpintis savo sveikata.

Jei darbą atlieki su meile, laisvai bendrauji, moki dirbti komandoje ir savarankiškai, esi atsakingas, motyvuotas, draugiškas, norintis tobulėti, mokytis, aktyvus, nestokojantis pozityvumo, nekonfliktiškas, mes laukiame Tavęs.

Atlyginimas nuo 850.00 (bandomajame periode) ir 900.00- 1150.00 (netto) po bandomojo periodo, priklausomai nuo asmeninių darbo rezultatų. Tobulinimo kursai, įdomus darbas, karjeros ir vidinio augimo galimybės.

Atlyginimas

850-1150 €/mėn. į rankas
Priedai, priklausantys nuo asmeninių ir klinikos rezultatų. Papildomai apmokama už darbą šeštadienį.

Šeimos medicinos centras Vilniuje "AND Klinika" , gyvuojantis daugiau nei 8 metus, teikiantis plataus spektro specializuotas ir kvalifikuotas sveikatos priežiūros paslaugas, ieško komandos pastiprinimo. Į kolektyvą kviečiame prisijungti šeimos gydytoją, pilnam darbo krūviui arba papildomam darbui.
informacija apie UAB „AND KLINIKA“
1815 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 601 €
25% uždirba 601-1470 €
25% uždirba 1470-2845 €
25% uždirba nuo 2845 €