Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ave vita“ klinika

Medicinos registratorė (-ius)

Kaunas - UAB „Ave vita“ klinika

Darbo pobūdis

  • Darbas klinikos registratūroje;
  • Malonus bendravimas su pacientais
  • Konsultavimas (tiesiogiai, telefonu, el.paštu).
  • Pacientų vizitų planavimas, kortelių administravimas.
  • Darbas su kasa;
  • Įvairios informacijos rengimas ir teikimas.
  • Pagalba gydytojams, sklandžiam darbo užtikrinimui.
  • Kiti darbai, padedantys užtikrinti sklandžią klinikos veiklą ir pacientų poreikių tenkinimą.

Reikalavimai

  • Klientų aptarnavimo, konsultavimo patirtis (tiesiogiai, telefonu);
  • Išsilavinimas medicinos srityje – privalumas;
  • Komunikabilumas, puikūs kalbos kultūros įgūdžiai, etiketo išmanymas;
  • Mokėjimas elgtis konfliktinėse situacijose;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, kruopštumas, kūrybingumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą jauname, draugiškame kolektyve;
  • Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.

„AVE VITA" klinika - tai moderniausia diagnostine įranga aprūpinta medicinos įstaiga, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetentingi specialistai. „AVE VITA" klinika teikia šias paslaugas:
ŠEIMOS KLINIKA;
SPECIALISTŲ KONSULTACIJOS;
DIAGNOSTINIAI TYRIMAI;
ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS;
PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS.
informacija apie UAB „Ave vita“ klinika
1058 €
Vid. atlyginimas bruto
64
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 471 €
25% uždirba 471-705 €
25% uždirba 705-1341 €
25% uždirba nuo 1341 €