Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Baltic Home“

Medienos apdirbimo staklių operatorius (-ė) gamybinėje įmonėje

600-900 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

Darbas medienos gamyboje.
Ieškome :
CNC staklių operatorių - darbas su CNC staklėmis; darbas su projektavimo programomis; brėžinių skaitymas.
Staklių operatorių - darbas su įvairiomis staklėmis (pjovimo, klijavimo, formatinėmis, defektų išpjaustymo, obliavimo, šlifavimo (apdirbimo) arba kitomis); taip pat su CNC staklėmis
Staklių, prie kurių dirbsite, priežiūra ir reguliavimas.

Esant keliems lygiaverčiams kandidatams, pirmumą teikiame asmenims su negalia.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija;
Motyvacija bei noras įgauti praktinės patirties dirbant su naujausiais įrenginiais;
CNC operatoriams – projektavimo programų, tokių kaip Autocad, Solidworks ar pan. pradmenys;
Mažas patirties bagažas nėra trūkumas, apmokysime.

Privalumai
Patirtis dirbant su CNC arba kitomis skelbime paminėtomis staklėmis;
Staliaus staklininko pažymėjimas.

Darbdavio įsipareigojimai

Visos socialinės garantijos ir stabiliai mokamas darbo užmokestis;
Įmonės transportas iš Kauno;
Darbo grafikas: 8:00 - 16:30 val., 5 d. d. per savaitę;
Darbo vieta – Sodų g. 13, Žeimiai, Jonavos r.;
Informacijai kreiptis tel. Monika)

DU pagal susitarimą;
Priklauso nuo rezultatų;
Su perspektyva didėti.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

„Baltic home“ įmonė, teikianti medinio klijuoto skydo bei medinių baldų bei jų komponentų gamybos paslaugas. Per savo veiklos metus kompanija sukūrė platų bei patikimą partnerių ratą Lietuvoje bei užsienio valstybėse, kas padeda užtikrinti nuolatinį “Baltic home“ augimą.
informacija apie UAB „Baltic Home“
1629 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 980 €
25% uždirba 980-1181 €
25% uždirba 1181-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €