Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „VEDRANA“

MEDIENOS GAMINIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS

3000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „VEDRANA“

Darbo pobūdis

Aktyvaus medienos gaminių bei statybinių medžiagų pardavimo proceso užtikrinimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis - būtinybė

Darbas su medienos gaminiais pardavimuose, pirkimuose, gamyboje, pramonėje, importe, eksporte, pakavimo pramonėje arba statyboje būtų didelis privalumas

Bet kurios užsienio kalbos išmanymas būtų didelis privalumas

Anglų, rusų, lietuvių kalbos išmanymas yra būtinybė

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą, įdomų darbą augančioje kompanijoje, patrauklų darbo užmokestį

Atlyginimas

3000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
statistinė darbo užmokesčio mediana mūsų įmonėje šiose pareigose

UAB „Vedrana“ buvo įkurta 1993 metais. Bendrovės būstinė bei prekybos centras yra Vilniuje. „Vedrana“ specializuojasi medienos gaminių importo bei eksporto srityse.
informacija apie UAB „VEDRANA“
2218 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1292 €
25% uždirba 1292-1695 €
25% uždirba 1695-2975 €
25% uždirba nuo 2975 €