Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Limeta“

Medtechnikas/inžinierius medtechnikas/ meistras

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Limeta“

Darbo pobūdis

Ieškome medicinos technikos inžinieriaus;
Pagrindinis darbas – Medicinos įrangos techninė priežiūra, remontas, montavimas.

Reikalingi darbuotojai Vilniaus ir Klaipėdos padaliniuose.
Siųsdami savo CV nurodykite, kuriame mieste pageidaujate dirbti.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas;
Išsilavinimas elektrotechnikos srityje;
Anglų kalbos mokėjimas;
Informacinių technologijų žinios;
Panašaus darbo patirtis yra privalumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes;
Darbui reikalingas priemones;
Motyvuojančius priedus prie atlyginimo, atitinkančius darbo veiklos rezultatus;
Atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą;
Įdomų darbą su medicinos įranga ir gydymo įstaigomis.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Įmonė yra viena iš didžiausių Lietuvos įmonių, stabiliai dirbanti sveikatos apsaugos aprūpinimo medicinos įranga sistemoje. Įmonė įkurta 1960 metais, pradėjus formuoti medicininės įrangos gamybos ir serviso bazę Lietuvoje. Aktyviai dalyvavo gydymo įstaigų aprūpinimo medicinine technika procese ir sėkmingai įtraukė į savo struktūrą medicininės įrangos prekybos, serviso ir gamybos sritis, sukurdama stiprią medicinos technikos aprūpinimo bazę, užtikrinančią aukščiausio lygio paslaugų kokybę.
informacija apie UAB „Limeta“
1813 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 994 €
25% uždirba 994-1626 €
25% uždirba 1626-2587 €
25% uždirba nuo 2587 €