UAB „ZBIGA“
Daugiau apie įmonę »

Medžiagų - kirpinių rūšiuotoja (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ZBIGA“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo žmogaus, vertinančio pastovią darbo vietą ir abipusiai naudingus santykius su darbdaviu.

Baldų aksesuarų paruošimas, komplektavimas;
Medžiagų, audinio kirpinių rūšiavimas;
Sukirptų audinių sukomplektavimas;
Minkštųjų baldų užvalkalų iš odos ir gobeleno sukirpimas bei rūšiavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Panaši darbo patirtis - privalumas;
Išklotinių, schemų supratimas;
Komunikabilumas, atidumas, tikslumas;
Darbštumas;
Darbo tempas;
Atsakingumas, iniciatyvumas, organizuotumas;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Bendradarbiavimas siekiant įmonės tikslų.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
Darbo laikas 8 val./d., (5d.d./sav.);
Visas socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Vertingą darbo patirtį didelėje, stabilioje, lietuviško kapitalo įmonėje, kuri Lietuvoje veikia daugiau nei 20 metų.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo Jūsų rezultatų.
Derybų klausimas.

UAB „ZBIGA“

Jau daugiau nei 20 metų projektuojame, gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus.
Kokybiški ir patogūs Lietuviški Magrės Baldai Jūsų Šeimai!
Prabanga Verta Jūsų.
informacija apie UAB „ZBIGA“
1259 €
Vid. atlyginimas bruto
208
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1270 €
25% uždirba 1270-1463 €
25% uždirba nuo 1463 €