Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MV GROUP

Mes ieškome: MARKETINGO SKYRIAUS ASISTENTO (-ĖS)

700-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - MV GROUP

Tau bus patikėta:

 • skyriaus veiklos administravimas: įvairių ataskaitų, aktų ruošimas, reklamos priemonių, sutarčių, sąskaitų administravimas;
 • asistavimas marketingo skyriaus vadybininkui / vadovui;
 • kitų einamųjų kasdieninių padalinio darbų ir funkcijų atlikimas.

Sėkmei atrankoje reikalingi įgūdžiai:

 • aukštasis išsilavinimas (vadyba, rinkodara, komunikacija ir pan.) – gali būti paskutinio kurso studentas ( -ė);
 • puikiai mokate lietuvių kalbą (anglų bei rusų kalbos žinios privalumas);
 • geri darbo su MC Office programomis įgūdžiai (ypatingai MS Excel);
 • patirtis su buhalterinės apskaitos programa "Axapta" ir darbas marketingo srityje būtų privalumas;
 • puikūs analitiniai ir organizaciniai sugebėjimai, energingumas, organizuotumas;
 • kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, pozityvumas, greita reakcija, komunikabilumas;
 • rodote iniciatyvą ir randate veiklos nelaukdami, kol veikla suras Jus.

O mes tau siūlome:

 • ambicingą bei draugišką marketingo skyriaus komandą;
 • galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti;
 • karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„Mineraliniai vandenys" yra pirmaujanti didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais bendrovė, veikianti Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos rinkose.
Bendrovė priklauso MV GROUP, vienai didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse. MV GROUP iš viso vienija aštuonias kompanijas, veikia keturiuose verslo sektoriuose: gamybos, platinimo, logistikos ir prekybos.

Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais.
Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis.
Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as).
Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus.
Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje ) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami bendruoju Bendrovės el. paštu.