UAB „Mažeikių mėsinė“

Mėsos cecho darbininkas (-ė)

Iki 1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Mažeikiai, Akmenė, Telšiai - UAB „Mažeikių mėsinė“

Darbo pobūdis

Kviečiame dirbti UAB „Mažeikių mėsinė“ gamyboje!

Darbas mėsos produktų gamyboje, žaliavos paruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Pareigingumas;
Gebėjimas atlikti paprastus gamybinius darbus;
Higienos, maisto saugos supratimas.

Mes jums siūlome

NEMOKAMAS MAITINIMAS;
Atsakingą darbą besiplečiančioje ir stabiliai veikiančioje įmonėje;
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
Darbui ir asmens saugumui reikalingas priemone;
Neturinčius patirties mokome darbo vietoje!

Atlyginimas

Iki 1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Mažeikių mėsinė" produkcija žinoma nuo 1990 metų pabaigos. Esame vieni iš didžiausių Lietuvos mėsos gamybos ir perdirbimo įmonių. Nuo pat įsikūrimo pradžios įmonės tikslas yra pateikti vartotojui aukščiausios kokybės gaminius, pagamintus iš šviežių, natūralių žaliavų ir aukščiausios kokybės prieskonių. Šiandien įmonė per parą pagamina apie 20 tonų produkcijos.
Nuolat tobulėjame ir stengiamės pristatyti savo klientams naujus gaminius!
Esame įvertinti įvairiais apdovanojimais.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Mažeikių mėsinė“
1300 €
Vid. atlyginimas bruto
112
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 825 €
25% uždirba 825-1190 €
25% uždirba 1190-1730 €
25% uždirba nuo 1730 €