Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "Euro kryptis"
Daugiau apie įmonę »

Mėsos pakuotojai (-os ) pagal Jaunimo programą fabrikuose Olandijoje-skubiai

1300–1800 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Euro kryptis"

Darbo pobūdis

Vykdoma jaunimo programa 2018 metams (nuo 17,5 m.-48 m.) darbui Olandijoje. Reikalingi vaikinai, merginos, poros pakavimo linijose, Olandijos mėsos fabrikuose, logistikos sandėliuose ir prekybos centruose. Išvykimai yra skubūs - darbo pradžia: 2018 m. gegužės-birželio mėnuo.
Darbai yra ilgalaikiai (-6 mėn.,-1 metai,- ir daugiau,-galima dirbti min. ir 3 - 4 mėnesius taip pat):
 • skubiai 4 vaikinai/vyrai ,nors 1-as iš jų- su B kat.vairuotojo paž.,tik su lietuvių kalba pakanka, darbas mėsos kompanijoje-pakavimo pakrovimo darbas,produkcijos vežimas su EPT, svėrimas ,etiketavimas;atlyginimas 10,12 eur/val.,l.geras gyvenamas plotas.
Išvykimai greiti: 05.24 d.
Gali kandidatuoti ir esantys Olandijoje šiuo metu: 05.23 d.
 • skubiai Olandijoje mėsos ir vištienos fabrikuose reikalingi vaikinai,merginos ir poros, kaip mėsos, vištienos, gatavos produkcijos pakuotojai pakavimo linijose. Viso 15 žmonių, 18-50 m. amžiaus.
Susikalbėti-nors bazine ar šnekamąja anglų, arba tik lenkų kalba.. Dalis žmonių .-gali būti ir be anglų kalbos(tik su lietuvių kalba).Dalis žmonių-su B kat. vairuotojo teisėmis-bus duodama įmonės mašinos . Išvykimai: 05.24 d.-iš Kauno
Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje-nuo 05.23 d.- trečiadienio.
 • skubiai reikalingi ir užsakymų surinkėjai-pakuotojai-mėsos fabrikų logistikos centruose,didžiuosiuose super marketuose kaip Aldi, Ceva, Jan Linders ir kt. Olandijoje(su rankiniu skeneriu ar voice-pick sistema) .
Viso 20 žmonių čia, 18-35 m. amžiaus.Anglų kalba -gera.
Išvykimai -greiti iš Lietuvos-mikroautobusu suderintu grafiku> 05.24 d.
Gali kandidatuoti ir esantys jau Olandijoje: atvykimui 05.23 d. -trečiadienio ryte mūsų nurodytu adresu Olandijoje.
 • skubiai daržovių/salotų gamybos ir pakavimo fabrike reikalingi vaikinai, merginos ir poros(viso-30 žmonių) ,grupėje iš 4 žmonių-nors 1-as su šnekamąja anglų kalba, kiti gali būti tik su lietuvių k.,reikalinga ne teistumo pažyma, darbas 2 pamainomis prie konvejerinės linijos.Išvykimai:-05.24 d. iš Kauno.Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje -nuo 05.23 d. arba 05.24 d.
 • skubiai 1 vaikinas prie siuntų išdavimo ir krovimo sandėlyje,susikalbėti anglų kalba,privalumas-B kat. vairuotojo teisės,daug darbo valandų,vakarinės ,naktinės pamainos ir darbas išeiginėmis dienomis-kitu,didesniu tarifu.Darbas Olandijoje jau nuo trčiadienio : 05.23d.
 • skubiai -išaugus gamybai pastoviam darbui,-reikalingos 6 merginų ( moterų) prie mėsos su daržovėmis vėrinukų ant medinio iešmo( barbekiu) ruošimo gamybos linijoje fabrike ;18-45 m., pradėti darbą nuo 05.23 d.ar 05.24 d.-Olandijoje,gali kreiptis ir lietuvės,šiuo metu esančios jau Olandijoje ,ir ieškančios panašaus darbo, Išvykimai iš Lietuvos: -05.24 d.-mikroautobusu iš Kauno.Galima ir savo automašina vykti.
 • skubiai -papildomai 2 merginos ir 1 vaikinas(ne iš poros su mergina) darbui prie elektronikos prekių (mobilieji telefonai, pc, planšetės,ausinukai,navigacinės sistemos ir kt.) surinkimo, pakavimo ir nuvalymo darbų,sudėjimo į dėžutės pirkėjams,išsiuntimas adresatams Olandijoje,reikalinga gera anglų kalba,išvykimas l.greitas-pagal grafiką iš Kauno>05.24 d.
 • skubiai -2 vyrai darbui prie galvijų odų paketavimo fabrike, nors su bazine anglų kalba.Daug darbo val.,vakarinės ir naktinės pamainos apmokamos didesniu tarifu. Išvykimas - greitas mikroautobusu, gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje- 05.23 d.- trečiadienį-mūsų nurodytu adresu Olandijoje. Daugiau info-mob.tel.8655-60919.
 • skubiai reikalingi 4 vaikinai su aukštuminio krautuvo (reach truck ) sertifikatu ,kėlimo iki 10 m.kėlimo aukščio , ir 3 vaikinai su elektro pakrautuvo (forklift) teisėmis ar sertifikatais. Iki 40 m., darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai, susikalbėti šnekamąja anglų k. Darbui -produkcijos logistikos sandėliuose, bei prekybos centruose .Išvykimai-greiti: -05.24 d.,gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje:05.23 d.-trečiadienį nurodytu adresu Olandijoje.
 • reikalingos moterys merginos 18-45 m.darbui šokolado fabrike gamybos linijoje ir pagamintos produkcijos pakavimo darbai.Pakanka tik lietuvių kalbos.Atlyginimas čia-11,18 eur brutto /val, nepriklausomai nuo amžiaus-visoms vienodas.Darbo pradžia:nuo 01-06-2018 ir darbas iki 15-11-2018.Jau vyksta registracija šiuo metu -nuo 05.21 d..

Išvykimai -greiti darbdavio patvirtintiems kandidatams į Olandiją mikroautobusu iš Kauno ir kitų Lietuvos vietų: 2018 m. gegužės 24,26,29,31 dienomis .
Kelionę suorganizuojame detaliai mikroautobusu.
Galima vykti ir savo automobiliu.
Gali kandidatuoti ir Olandijoje jau šiuo metu esantys žmonės-jiems siųsti pradžiai savo CV ,ar skambinti mums tiesiogiai.

Pradedame registruoti studentus ir vyresnių klasių moksleivius-tik nuo 17,5 m. amžiaus -darbui Olandijoje,- darbui vištienos pakavimo fabrikuose vasaros laikotarpiu(darbdavio sąlyga-ne mažiau kaip 13 savaičių darbui)-nuo 05. 23 d. registracija vykdoma.

Dėl darbo platesnės informacijos kreiptis tiesiogiai mob. telefonu: +370 655 60919, ar užeiti į biurą Šiauliuose.

Reikalavimai

 • anglų arba vokiečių kalbos pagrindai, arba tik lenkų k.;
 • darbštumas, noras dirbti;
 • neturėti žalingų įpročių;
 • motyvacija ir lankstumas.

Privalumai (bet tai ne būtinumas):
 • vairuotojo pažymėjimas;
 • elektro pakrautuvo paž.;
 • nesudėtingos mėsos pjaustymo peiliu operacijos,vištienos filė išpjovimas ant judančio konvejerio;
 • galintiems dirbti su įvairia mėsos gamybos ir skerdimo skyriaus įranga( kuteriai, maišyklės, injectoriai, masažuokliai, vakuumavimo aparatai,skerdenų perpjovimo pjūklai,odos lupimo agregatai, rūkymo kameros ir kt.).

Mes jums siūlome

 • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėse;
 • Olandišką sveikatos draudimą;
 • Laiku mokamą atlyginimą;
 • Transportą - į darbą ir iš darbo;
 • Pagalbą organizuojant nuvykimą iš Lietuvos iki Olandijos darbdavio.
 • Gyvenamas plotas suteikiamas, jo nuomos ir energijos kaina yra 75 - 95 -106 Eur/1 savaitei/1 žmogui, priklausomai nuo vietovės ir įmonės. Mokėti iš karto nereikia, atskaitoma iš atlyginimo.
 • Atlyginimas: 9,04- Eur/val. - 12,00 Eur/val., mokamas 1 kartą per savaitę.

Atlyginimas

1300–1800 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Euro kryptis"

UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams, įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje.

Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., Šiauliai.
tel.biuro: +370 41 598570
mobil.tel.: +370 699 89947
www.eurokryptis.lt