Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Euro kryptis"
Daugiau apie įmonę »

Mėsos pakuotojai (-os ) pagal Jaunimo programą fabrikuose Olandijoje-skubiai

1300–1900 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Euro kryptis"

Darbo pobūdis

Vykdoma jaunimo programa 2018 metams (nuo 18 m.-45 m.) darbui Olandijoje. Reikalingi vaikinai, merginos, ir poros pakavimo linijose, Olandijos mėsos fabrikuose, logistikos sandėliuose ir prekybos centruose,sausainių gamybos linijoje. Išvykimai yra skubūs - darbo pradžia: 2018 m. spalio /lapkričio mėnuo.
Darbai yra ilgalaikiai (-6 mėn.,-1 metai,- ir daugiau,-galima dirbti ir minimaliai -3 - 4 mėnesius taip pat):
 • reikalingi vaikinai, merginos, poros -viso 30 žmonių- su bazine, ar šnekamąja anglų kalba, dalis žmonių gali būti ir be anglų kalbos, dalis žmonių-su B kat. vairuotojo teisėmis, - darbui mėsos fabrikuose produkcijos pakavimo linijose, taip pat logistikos darbai surenkant produkciją .
Video iš darbo vietų:Atlyginimas startinis - 7,40 - 10, 22 eur/per val.,+priedai už viršvalandžius ir darbą šeštadieniais, amžius 18-49 metai.
Išvykimas iš Lietuvos :--10.27 d.,10.30,11.02 d d.-mikroautobusu.Porai - suteikiamas atskiras kambarys gyvenimui.Gali kandidatuoti ir šiuo metu jau esantys Olandijoje 10.25 d.- 10.26 dienomis.
 • reikalingi užsakymų surinkėjai darbui su skeneriu super markete ,logistikos centruose -vaikinai ,merginos, poros,-reikalinga gera arba tik šnekamoji anglų kalba ,dalis žmonių-su B kat. vairuotojo paž.,atlyginimas 10,91 eur/val,po 13 savaičių darbo keliamas iki 11,68 eur/val. Patvirtintiems kandidatams išvykimas greitas>10.27d.,10.30 d.,11.02 d-mikroautobusu iš Lietuvos.Siųsti savo CV.
 • Olandijoje daržovių gamybos ir pakavimo fabrike papildomai reikalingi 10 žmonių nuo 11.01 d: vaikinai,merginos ,poros.Kontraktas ilgalaikis.Darbas trimis pamainomis,prie konvejerinės linijos:Reikalavimai:
 • fiziškai sunkus darbas-būti pratusiam prie fizinio darbo;
 • Ūgis ne mažiau 160 cm.-dėl patogumo dirbant prie konvejerinės juostos;
 • kiekvienas susikalbėtų šnekamąja ar nors bazine anglų kalba;
Kai kuriose gamybos zonose yra žema temperatūra,būtina vilkėti šiltais rūbais,viršutiniai rūbai ir pirštinės duodamos darbdavio.
Privalumas-turintiems B kat.vairuotojo teises.Bus duodamos įmonės mašinos vykimui nuo gyvenamo ploto iki darbo ir atgal.Atstumas į vieną pusę apie 35 km.
Atlyginimas yra 10,19 eur brutto per val.+priedai už darbą vakarinęse,naktinese ir darbas išeiginėmis ir švenčių dienomis
Gyvenama po 2 žmones viename kambaryje.
Išvykimai iš Lietuvos: dar šią savaitę:10.30 d.,11.02. iš Lietuvos
Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje žmonės nuo 10.29 d .
 • reikalingi skubiai 6 vyrai ,18-40 m.,nors su bazine anglų kalba,nors dalis su B kat. vairuotojo teisėmis darbui dideliame mėsos f. prie mėsos pakavimo,nedideli pjaustymai peiliu,atlyginimas startinis-10,22 eur/per val.+priedai už viršvalandžius+už darbą išeiginėmis dienomis.Išvykimas:-10.30 d.,11.02 d.mikroautobusu.
 • skubiai reikalingi 20 užsakymų surinkėjų-pakuotojų, darbui mėsos fabrikų logistikos centruose Olandijoje(su rankiniu skeneriu, arba voice-pick sistema )produkcijos surinkimui pagal lapą,sudėjimui ant palečių ir t.t. .Atlyginimai -nuo 10,95 eur/val- iki 12,50 eur/val.,
18-40 m. amžiaus.Anglų kalba -šnekamoji.
Vairuotojo pažymėjimas arba elektro pakrautuvo sertif.-privalumas.
Išvykimai -greiti iš Lietuvos-mikroautobusu suderintu grafiku>-10.27d.,10.30 d.,11.02d.
Gali kandidatuoti ir esantys jau Olandijoje: darbui nuo 10.25 d.-10.26 d.,- mūsų nurodytu adresu Olandijoje.
 • skubiai -4 vyrai darbui prie galvijų odų sūdymo, paketavimo fabrike, nors su bazine anglų kalba.Daug darbo valandų,atlyginimas -10,20 eur/val. Išvykimas - greitas mikroautobusu: -10.30 d.,11.02 d.-iš Lietuvos.Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje- 10.25 d.-10.26 d.,- ryte - mūsų nurodytu įmonės ofiso adresu Olandijoje. Daugiau info-mob.tel.
 • skubiai reikalinga 8 vaikinų su aukštuminio krautuvo (reach truck ) sertifikatu ,arba tik su 3-4 mėn.darbo patirtimi-be sertifikato ,geras atlyginimas-11,58 -12,50 eur/val+bonus%., ir 2- 3 vaikinai su elektro pakrautuvo (forklift) teisėmis ar sertifikatais,arba tik su darbo patirtimi-10,95 - 12,50 eur/val.. Iki 40 m., darbo patirtis ne mažiau kaip 6 mėn., susikalbėti šnekamąja anglų k. Darbui -mėsos fabrikuose, produkcijos logistikos sandėliuose, bei dideliuose prekybos centruose .Išvykimai-greiti: - 10.30 d. ,11.02 d.Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje:- 10.23 d. - 10.26 dienomis,- ryte-nurodytu ofiso adresu Olandijoje.

Išvykimai -greiti darbdavio patvirtintiems kandidatams į Olandiją mikroautobusu iš Kauno ir kitų Lietuvos vietų: 2018 m. spalio 27,30 dienomis ir lapkričio 2,6,8 dienomis.
Kelionę suorganizuojame detaliai mikroautobusu iš įvairių Lietuvos vietų iki Olandijos darbdavio.
Galima vykti ir savo automobiliu.

Gali kandidatuoti ir Olandijoje ar Vokietijoje jau šiuo metu esantys žmonės-jiems siųsti pradžiai savo CV ,ar skambinti mums tiesiogiai.


Dėl darbo platesnės informacijos kreiptis tiesiogiai mob. telefonu: , ar užeiti į biurą Šiauliuose.

Reikalavimai

 • anglų arba vokiečių kalbos pagrindai,dalis-tik su lietuvių kalba, arba tik lenkų k.;
 • darbštumas, noras dirbti;
 • neturėti žalingų įpročių;
 • motyvacija ir lankstumas.

Privalumai (bet tai ne būtinumas):
 • vairuotojo pažymėjimas;
 • elektro pakrautuvo paž.;
 • nesudėtingos mėsos pjaustymo peiliu operacijos,vištienos filė išpjovimas ant judančio konvejerio;
 • galintiems dirbti su įvairia mėsos gamybos ir skerdimo skyriaus įranga( kuteriai, maišyklės, injectoriai, masažuokliai, vakuumavimo aparatai,skerdenų perpjovimo pjūklai,odos lupimo agregatai, rūkymo kameros ir kt.).

Mes jums siūlome

 • Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėse, suteikiant sofi nr.,
 • Olandišką sveikatos draudimą;
 • Laiku mokamą atlyginimą;
 • Transportą - į darbą ir iš darbo;
 • Pagalbą organizuojant nuvykimą iš Lietuvos iki Olandijos darbdavio.
 • Gyvenamas plotas suteikiamas, jo nuomos ir energijos kaina yra 75 - 95 -106 Eur/1 savaitei/1 žmogui, priklausomai nuo vietovės ir įmonės. Mokėti iš karto nereikia, atskaitoma iš atlyginimo.
 • Atlyginimas: 9,76- Eur/val. - 12,50 Eur/val., mokamas 1 kartą per savaitę.

Atlyginimas

1300–1900 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti
UAB "Euro kryptis"

UAB "Euro kryptis"

UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams, įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje.

Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., Šiauliai.
tel.biuro: mobil.tel.:

Panašūs skelbimai: