Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „ŠVYTĖJIMAS“

Metalo lazerinio pjovimo CNC staklių operatorius

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ŠVYTĖJIMAS“

Darbo pobūdis

Darbas su moderniomis apdirbimo staklėmis.
Staklių valdymas, aptarnavimas bei priežiūra.
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas.
Numatyto gamybos plano laikymasis.

Reikalavimai darbuotojui

Kruopštumas, atidumas, atsakingas požiūris į darbą.
Galimybė dirbti pamainomis.
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
Noras mokytis ir tobulėti.
Techninis išsilavinimas.
Panašaus darbo patirtis.
Gebėjimas skaityti techninius briežinius.
Darbo Amada staklėmis patirtis būtų privalumas.
Krautuvo vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Siūlome darbą augančios įmonės kolektyve, galimybes kilti karjeros laiptais, kvalifikacijos tobulinimą pameistrystės būdu. Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo turimų kompetencijų ir prisiimamų atsakomybių.

UAB "Švytėjimas" buvo įkurta 1995 m. Savo veiklą įmonė pradėjo Nemenčinėje nuo kelio ženklų gamybos. Šiuo metu bendrovė vykdo metalo gaminių projektavimo ir gamybos darbus, eismo saugumo priemonių įrengimo bei kelio ženklų gamybos darbus.
informacija apie UAB „ŠVYTĖJIMAS“
2406 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1666 €
25% uždirba 1666-2187 €
25% uždirba 2187-2687 €
25% uždirba nuo 2687 €