Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Fitsout“

Metalo pjaustymo lazeriu operatorius (-ė) (Apmokome, suteikiame visas reikalingas priemones įsitvirtinti ir siekti rezultatų)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Fitsout“

Darbo pobūdis:

  • darbas su lazerinio pjovimo įrenginiais;
  • metalo pjaustymas lazeriu;
  • įrenginių priežiūra, valdymas ir nuoseklaus veikimo užtikrinimas.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Fitsout“

UAB „Fitsout“

UAB „FITSOUT” yra tarptautinė įmonė, teikianti baldus ir interjero sprendimus didiesiems globalios rinkos dalyviams: parduotuvėms, viešbučiams, tinkliniams restoranams bei kitiems mažmeninės prekybos ir paslaugų objektams. Mūsų klientai reikalauja išskirtinai individualių interjero ir funkcinių sprendimų, todėl visada didžiausią dėmesį skiriame gaminių, idėjų originalumui ir nepriekaištingam jų išpildymui iki smulkiausių detalių. Atsižvelgdami į įnoringų klientų lūkesčius, naujoje, daugiau nei 20.000 kv.m. ploto gamykloje tikslingai pasirinktas ir įgyvendinamas projektinis baldų gamybos principas naudojant išskirtines žaliavas, aukštąsias technologijas ir inovatyvią FITSOUT procesų valdymo sistemą.

Prisijunk prie FITSOUT komandos ir kartu įrodykime, kad Lietuva turi didžiulį inžinerinį potencialą, kuris kartu su inovatyviomis technologijomis ir unikaliu procesų valdymo modeliu leidžia kurti išskirtinį, aukštos pridėtinės vertės produktą, konkurencingą pasauliniu mąstu.Kontaktinis telefonas:
informacija apie UAB „Fitsout“
2266 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1672 €
25% uždirba 1672-1973 €
25% uždirba 1973-2631 €
25% uždirba nuo 2631 €