Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Miesto tvarkymo skyrius vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Kaunas - Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS MIESTO TVARKYMO SKYRIUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus skyriaus vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Priežiūra ir kontrolė.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

4. Inžinerinių statinių statybos, rekonstrukcijos, remonto, priežiūros ir juose esančių apšvietimo įrenginių įrengimo, atnaujinimo, remonto ir priežiūros organizavimas..


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

5. Apdoroja su priežiūra ir (ar) kontrole susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
6. Atlieka priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų atlikimą.
7. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
8. Planuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų planavimą.
9. Prižiūri su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymą arba prireikus koordinuoja su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymo priežiūrą.
10. Rengia ir teikia informaciją su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
11. Rengia ir teikia pasiūlymus su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais klausimais.
12. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl priežiūros ir (ar) kontrolės arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl priežiūros ir (ar) kontrolės rengimą.
13. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
14. Stebi inžinerinių statinių, už kurių priežiūrą jis atsakingas, būklę, įvertina priemonių, reikalingų netinkamai inžinerinių statinių būklei sutvarkyti, apimtį ir rengia defektų aktus, teikia rangovams, su kuriais sudarytos sutartys, užsakymus atlikti darbus, kontroliuoja darbų atlikimą ir sutarčių vykdymą, tikrina ir pasirašo rangovų pateiktus darbų priėmimo ir perdavimo aktus..
15. Organizuoja ir kontroliuoja inžinerinių statinių, už kurių priežiūrą jis atsakingas, statybos, rekonstrukcijos, remonto ir priežiūros darbus, kontroliuoja jų atlikimą ir sutarčių vykdymą, tikrina ir pasirašo asmenų pateiktus tinkamus priėmimo ir perdavimo aktus, vykdo priskirtų statinių statybos, rekonstrukcijos, remonto ir priežiūros sutartyse atliktiems darbams suteiktų garantijų kontrolę..
16. Organizuoja ir kontroliuoja miesto apšvietimo įrenginių įrengimo, atnaujinamo, remonto ir priežiūros darbus, kontroliuoja jų atlikimą ir sutarčių vykdymą, tikrina ir pasirašo asmenų pateiktus tinkamus priėmimo ir perdavimo aktus, vykdo priskirtų statinių statybos, rekonstrukcijos, remonto ir priežiūros sutartyse atliktiems darbams suteiktų garantijų kontrolę..
17. Rengia pagal savo kompetenciją savivaldybės teisės aktų projektus, planus ir ataskaitas, inicijuoja viešuosius pirkimus pagal savo kompetenciją, rengia technines specifikacijas bei reikalavimus tiekėjams, sutarčių projektus ir kontroliuoja sutarčių vykdymą..
18. Dalyvauja komisijų ir darbo grupių veikloje pagal savo kompetenciją, bendradarbiauja ir keičiasi informacija su savivaldybės administracijos padaliniais ir kitomis institucijomis, teikia informaciją pagal savo kompetenciją fiziniams ir juridiniams asmenims, nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus, skundus ir pasiūlymus, rengia atsakymus į prašymus, skundus..


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

19. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
19.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
19.2. studijų kryptis – statybos inžinerija (arba);
19.3. studijų kryptis – elektros inžinerija (arba);
19.4. studijų kryptis – transporto inžinerija (arba);
19.5. studijų kryptis – energijos inžinerija (arba);
arba:
19.6. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
19.7. darbo patirties sritis – miesto tvarkymo patirtis; 19.8. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

20. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
20.1. komunikacija - 3 lygis;
20.2. analizė ir pagrindimas - 4 lygis;
20.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
20.4. organizuotumas - 3 lygis;
20.5. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis.
21. Specifinės kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
21.1. kontrolės ir priežiūros proceso valdymas - 3 lygis;
21.2. informacijos valdymas - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 8.00
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

daugiau info vtd.lt
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2231 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1646 €
25% uždirba 1646-2023 €
25% uždirba 2023-2699 €
25% uždirba nuo 2699 €