Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ACHATAS“
Daugiau apie įmonę »

Miltelinio dažymo linijos darbininkė (-as)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „ACHATAS“

Darbo pobūdis

Darbas prie miltelinio dažymo linijos, gaminių paruošimas dažymui, pakavimas.

Reikalavimai

Patirtis panašios veiklos srityje.

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti ir tobulėti augančioje įmonėje;
Geras darbo sąlygas, darbą draugiškame, kvalifikuotame kolektyve;
Darbo laikas: Visa darbo diena, dviejų pamainų darbo grafikas.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

AB“Achatas“ aukštų technologijų, nuolat siekianti tobulumo, metalo apdirbimo įmonė, gaminanti B2B produktus baldų pramonei.
informacija apie UAB „ACHATAS“
1684 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1500 €
25% uždirba 1500-1709 €
25% uždirba 1709-1938 €
25% uždirba nuo 1938 €