Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Ergolain baldai“

Minkštų baldų aptraukėjas (-a)

Nuo 1136 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Ergolain baldai“

Darbo pobūdis

Gamybiniame padalinyje ieškome minkštų baldų aptraukėjo (-os). Darbo vieta Kužiai, Šiaulių raj. Darbo funkcija baldų aptraukimas audiniu ar oda - minkštų baldų gamyba.

Reikalavimai darbuotojui

  • Baldų aptraukimo darbo patirtis;
  • Atsakingumas;
  • Sąžiningumas;
  • Gera fizinė sveikata;
  • Galimybė atvykti į darbą savo transportu Šiaulių rajone.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą sparčiai augančioje bei
perspektyvioje kompanijoje;
  • Smagų ir draugišką kolektyvą;
  • Profesinio augimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Patogų darbo laiką I-V nuo 7.00 val. iki 16.00 val.;
  • Laisvus savaitgalius.

Atlyginimas

Nuo 1136 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties aptariamas su kandidatais

UAB „ERGOLAIN BALDAI“ daugiau nei 20 metų Lietuvos įmonių grupės „Ergolain“ dalis, kuri specializuojasi ergonominių baldų gamyboje, sudėtingų projektų valdymo ir įgyvendinimo srityse. Mes tikime drąsiausiais interjero sprendimais ir funkcionaliu dizainu, todėl nuolat tobuliname žinias, gamybos procesus bei diegiame inovacijas. Ypatingą dėmesį „Ergolain“ skiria moksliniams tyrimams ir plėtrai (R&D). Visa tai – priežastys, kurių dėka bendradarbiaujame su geriausiomis architektų įmonėmis ir atstovaujame žinomiems pasaulio baldų gamintojams. Kurti ergonomiškus baldus žmogui ir ilgalaikę vertę įmonėms – tokią kryptį, o kartu įžvalgą į ateitį „Ergolain“ pasirinko prieš daugiau nei 20 metų ir seka ja iki šiandien.
informacija apie UAB „Ergolain baldai“
2360 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1566 €
25% uždirba 1566-2052 €
25% uždirba 2052-2347 €
25% uždirba nuo 2347 €