Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Minkštų baldų technologas - vyr. technologas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Įmonė įsikūrusi Alytuje.

Didėjant įmonės veiklos apimtims, ieškome specialisto, kuriam būtų nesvetimas toks darbo turinys:
  • Eksperimentinio padalinio efektyvaus darbo organizavimas;
  • Sklandus naujų gaminių paleidimo į gamybą organizavimas;
  • Vadovavimas 6 žmonių komandai;
  • Techninės dokumentacijos tvarkingumo kontrolė;
  • Technologiniai žaliavų ir medžiagų skaičiavimai;
  • Technologinių procesų optimizavimas;
  • Bendravimas su įmonės klientais;
  • Retos, tačiau gali būti komandiruotės į užsienį.

Darbo vieta - Alytus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (baldų gamybos technologijos bei inžinerijos srityje);
  • 4 - 5 metai analogiškos darbo patirties baldų gamybos įmonėje;
  • Technologinių procesų išmanymas;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Pukios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu) - reikia bendrauti su klientais.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Automobilis važinėjimui iš/į darbą.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą stabilioje bei augančioje įmonėje;
Galimybes tobulėti profesinėje srityje;
Puikų kolektyvą bei geras darbo sąlygas;
Kelionių iš/į darbą kuro kompensavimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "PROFESINIAI KONTAKTAI"

Contactus klientė - minkštuosius baldus gaminanti įmonė.