Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "TELE2"
Daugiau apie įmonę »

Mobiliosios įrangos testuotojas-priėmėjas

Vilnius - UAB "TELE2"

Labas!

Šiuo metu ieškome Mobiliosios įrangos testuotojo-priėmėjo, kuris dirbtų "Tele2" Išmaniųjų įrenginių servise "Smart Master" Vilniuje.

Dirbdamas šioje pozicijoje susipažinsi su įvairių gamintojų įrenginiais, jų techninėmis savybėmis ir operacinėmis sistemomis. Būsi pirmasis kontaktas, į kurio rankas pateks taisymui atvežami mobilieji įrenginiai. 

Pagrindinės Tavo atsakomybės apims: 
  • gedimų, informacijos ir įrenginių funkcijų patikrą;
  • informacijos apie gedimus fiksavimą sistemose;
  • įrenginių perdavimą meistrams tolimesniam taisymui;
  • kontaktavimą su klientais ir tiekėjais, esant poreikiui pasitikslinti informaciją.

Tau seksis puikiai, jeigu:

  • domiesi mobiliaisiais įrenginiais, jų funkcijomis ir specifikacijomis;
  • gebi dirbti komandoje ir prisiimti asmeninę atsakomybę už Tau patikėtas užduotis;
  • patinka tempas, gali suderinti greitį su atidumu detalėms;
  • gali išlaikyti dėmesingumą atlikdamas pasikartojančias užduotis;
  • turi anglų kalbos pagrindus. Rusų kalbos mokėjimas - privalumas.

​Tavo asmenybę apibūdinantys žodžiai galėtų būti savarankiškumas, sąžiningumas, aukšto lygio atidumas.

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

UAB "TELE2"

UAB "TELE2"

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​
Informacija apie UAB "TELE2"
9213 €
Vid. atlyginimas bruto
(10 kartus didesnis už LT vidurkį)
143
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3403 €
25% uždirba 3403-5918 €
25% uždirba 5918-8829 €
25% uždirba nuo 8829 €
Vadovas: Petras Masiulis

Panašūs skelbimai: