Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „TELE2“
Daugiau apie įmonę »

Mobiliosios įrangos testuotojas-priėmėjas

Vilnius - UAB „TELE2“

Labas!

Šiuo metu ieškome Mobiliosios įrangos testuotojo-priėmėjo, kuris dirbtų "Tele2" Išmaniųjų įrenginių servise "Smart Master" Vilniuje.

Dirbdamas šioje pozicijoje susipažinsi su įvairių gamintojų įrenginiais, jų techninėmis savybėmis ir operacinėmis sistemomis.

Būsi pirmasis (pre-check) ir paskutinis (final-check) kontaktas, į kurio rankas pateks taisymui atvežami mobilieji įrenginiai - nustatysi galimas gedimų priežastis, tikrinsi įrenginių sutaisymo kokybę.

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

 • nustatyti įrenginio gedimo priežastis naudojant kompiuterines sistemas ir fizinį įrenginio įvertinimą;
 • analizuoti gamintojų techninius reikalavimus ir instrukcijas, jog remonto paslauga atitiktų autorizuoto serviso centro reikalavimus;
 • dirbti su skirtingomis vidinėmis sistemomis ir jose fiksuoti informaciją apie gedimus;
 • atlikti sutaisytų įrenginių operacinių sistemų ir fizinį patikrinimą prieš atiduodant juos klientams;
 • kontaktuoti su klientu ar tiekėju esant poreikiui pasitikslinti informaciją.

Tau seksis puikiai, jeigu:

 • domiesi mobiliaisiais įrenginiais, jų funkcijomis ir specifikacijomis;
 • turi bent 0,5 m. patirtį dirbant (ne)autorizuotame remonto centre (privalumas);
 • gebi dirbti komandoje ir prisiimti asmeninę atsakomybę už Tau patikėtas užduotis;
 • patinka tempas, gali suderinti greitį su atidumu detalėms;
 • gali išlaikyti dėmesingumą atlikdamas pasikartojančias užduotis;
 • turi anglų kalbos pagrindus ir gerą kompiuterinį raštingumą.

​Tavo asmenybę apibūdinantys žodžiai galėtų būti savarankiškumas, sąžiningumas, aukšto lygio atidumas.

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

UAB „TELE2“

UAB „TELE2“

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​
informacija apie UAB „TELE2“
10471 €
Vid. atlyginimas bruto
(8 kartus didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3646 €
25% uždirba 3646-5884 €
25% uždirba 5884-9042 €
25% uždirba nuo 9042 €