Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Eltel Networks“

Mobilių bazinių stočių įrangos montavimo inžinierius

4000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Norvegija - UAB „Eltel Networks“

Darbo pobūdis

Kas tavęs laukia darbe?
  • Mobilaus ryšio bazinių stočių įrangos montavimas, integravimas ir paleidimas;
  • Mobilaus ryšio bazinių stočių įrangos priežiūra ir gedimų šalinimas;
  • Įrangos montavimas bokštuose (darbai aukštyje) ir techninėse patalpose;
  • Dokumentacijos ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad tu:
  • Turi techninį - inžinerinį išsilavinimą (gali būti nebaigtas);
  • Nuolatos domiesi naujovėmis ir turi bendrą techninį išprusimą;
  • Turi vairuotojo pažymėjimą ir mėgsti vairuoti;
  • Gali pasigirti geromis anglų kalbos žiniomis;
  • Turi gerus įgūdžius dirbant kompiuteriu.

Taip pat privalumu laikytume, jeigu galėtum pasigirti:
  • Darbo aukštyje patirtimi ir aukštalipio pažymėjimu;
  • Korinio ryšio technologijų išmanymu (GSM/UMTS/LTE);
  • Vidaus ir lauko telekomunikacinių tinklų, silpnų srovių tinklų montavimo patirtimi.

Įmonė siūlo

Mes tau siūlome:
  • Puikias darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje;
  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

4000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eltel yra sėkmingai veikianti tarptautinė bendrovė, kurios pagrindinė veikla – telekomunikacinių tinklų projektavimas, statyba ir priežiūra. Savo klientams, teikiame visapusiškus sprendimus: nuo priežiūros ir atnaujinimo paslaugų iki projektų įgyvendinimo. Esame pirmaujanti Šiaurės šalių elektros energijos ir komunikacinių tinklų paslaugų teikėja, todėl didžiąją dalį projektų vykdome būtent užsienio šalyse.
Jeigu tu domiesi naujomis technologijomis, esi orientuotas į kokybišką rezultatą ir nori dirbti užsienyje komandiruočių principu – mes laukiame tavo CV!
informacija apie UAB „Eltel Networks“
2996 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
196
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2399 €
25% uždirba 2399-2960 €
25% uždirba 2960-3349 €
25% uždirba nuo 3349 €