Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „MTTC“

Mobiliųjų įrenginių logistikos specialistas (-ė) BE PATIRTIES

910-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

Ar žinai, kad pasaulyje yra 3,3 milijardo aktyvių mobiliųjų telefonų ir tai prilygsta beveik pusės visų pasaulio gyventojų skaičiui, o telefonų turėtojai kasmet išmeta 125 milijonus mobiliųjų telefonų, kas tampa vis didesne problema aplinkai. Prisidėdamas prie mūsų komandos, ne tik dirbsi įdomų darbą, bet ir prisidėsi prie aplinkos išsaugojimo.
Taigi, Tavo darbo pobūdis:
  • mobiliųjų įrenginių priėmimas - grąžinimas;
  • telefonų paskirstymas technikams bei pastovi komunikacija su jais;
  • neatitikimų derinimas;
  • komunikacija su kurjerių tarnybomis (iškvietimas, siuntų perdavimas ir priėmimas)
Darbo vieta: Kaunas, LEZ;
Darbo krūvis: visa darbo diena;
Darbo laikas: nuo 9 iki 18 val., vieną kartą per savaitę nuo 10:00 iki 19:00 val.
Darbo sutartis: neterminuota.

Reikalavimai darbuotojui

Dirbi MS Office programomis;
Turi didelį atsakomybės jausmą, esi kruopštus, pareigingas, turi didelį norą tobulėti;
Moki anglų kalbą B1/B2 lygiu.

Privalumai:
Logistikos bei sandėliavimo procesų išmanymas.

Mes jums siūlome

Žinias apie išmaniuosius įrenginius;
Nuolaidas išmaniųjų įrenginių taisymui originaliomis detalėmis;
Papildomą sveikatos draudimą išdirbus pilnus metus įmonėje, dovanas svarbiomis asmeninėmis progomis, paramą ištikus nelaimei;
Darbą profesionalioje, draugiškoje komandoje.

Atlyginimas

910-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis darbo užmokestis 910 eur prieš mokesčius bandomuoju laikotarpiu, 1000 eur prieš mokesčius po bandomojo laikotarpio, plius mokami PRIEDAI už pasiektus rezultatus, kurių dydis neribojamas ir su kuriais darbo užmokestis gali siekti 1300 Eur ir tai ne riba!
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris. MTTC teikia visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudetingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuoja mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse MTTC užima daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos. Įmonė vysto savo veiklą Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Italijoje.
informacija apie UAB „MTTC“
127
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.