Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MV GROUP

MODERNIOS PREKYBOS VADOVAS (-Ė)

Nuo 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - MV GROUP

Darbo pobūdis

 • santykių su svarbiais klientais palaikymas ir vystymas;
 • kontraktų su klientais (prekybiniais tinklais) derinimas ir pasirašymas;
 • naujų produktų įvedimas;
 • esamų produktų pardavimų analizavimas ir skatinimas;
 • pardavimo skatinimo akcijų organizavimas;
 • pardavimo apimčių ir biudžetų planavimas bei sekimas.

Reikalavimai

 • aukštasis išsilavinimas;
 • patirtis pardavimų srityje su didžiausiais prekybos tinklais Lietuvoje;
 • geri analitiniai gebėjimai, pardavimų rodiklių skaičiavimo įgūdžiai;
 • labai geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
 • organizuotumas, savarankiškumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

 • karjeros perspektyvas;
 • galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti.

Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais.
Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis.
Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as).
Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus.
Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje ) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami įmonės bendruoju el. paštu.

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„Mineraliniai vandenys" yra pirmaujanti didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais bendrovė, veikianti Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos rinkose.
Bendrovė priklauso MV GROUP, vienai didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse. MV GROUP iš viso vienija aštuonias kompanijas, veikia keturiuose verslo sektoriuose: gamybos, platinimo, logistikos ir prekybos.