Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Northern Baltic"
Daugiau apie įmonę »

Montuotojai - dailidės Norvegijoje

Užsienis: Norvegija - UAB "Northern Baltic"

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų skydinių, karkasinių namų montavimui
arba jų vidaus įrengimui.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Privalumai
Darbo patirtis su skydiniais, karkasiniais namais
Brėžinių skaitymas
Šnekamoji anglų k.

Mes jums siūlome

Atlyginimą nuo 3500 iki 5000 eur
Visas socialines garantijas Norvegijoje
Neterminuotą darbo sutartį
Visus darbui reikalingus įrankius, darbo rūbus ir apsaugines priemones
Nemokamą apgyvendinimą
Darbo kelionių išlaidų kompensaciją
Nemokamas keliones Lietuva-Norvegija-Lietuva
Grįžimus į Lietuvą pagal iš anksto numatytą grafiką – kas 6-8 savaites
Apmokamas kasmetines atostogas

UAB „Northern Baltic“ – Norvegijos įmonių grupės ABChus dalis Lietuvoje, jau 12 metų teikianti statybos ir projektavimo paslaugas Norvegijoje.
Sklandžiu skydinių namų montavimo, pamatų betonavimo bei vidaus apdailos projektų įgyvendinimu šiandien rūpinasi daugiau nei 150 statybos srities profesionalų - montuotojai dailidės, betonuotojai, plytelių klijuotojai, dažytojai, santechnikai ir kt.

Nuolat rūpinamės įmonės plėtra, užtikrindami darbo vietų stabilumą ir darbo apimtis ištisus metus, todėl galime didžiuotis lojaliais įmonės darbuotojais, dirbančiais UAB „Northern Baltic“ daugiau nei 6 metus.

Daugiau www.northernbaltic.com