Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Zethus AS

Montuotojas / Darbas Norvegijoje

3500-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Norvegija - Zethus AS

Darbo pobūdis

Ieškome naujų komandos narių, dirbti ir tobulėti sparčiai augančioje kompanijoje. Dirbame su Norvegijos didžiausiomis kompanijomis sandėliukų (self-storage) srityje visoje Norvegijoje. Šiuo metu ieškome komandos narių Norvegijoje: Oslo regione, Sandefjord ir Stavanger

Siūlome tiek pastovų darbą, tiek konkretiems projektams (3-6 men).

Darbo pobūdis:
  • Surinkimas ir montavimas sandėlių įrangos (pertvaros, sienos, grindys, vartai ir pan)
  • Ivairūs darbai reikalingi paruošti patalpas įrangos montavimui (mezaninų montavimas, dažymas, gipsinių sienu statymas, grindų paruošimas ir pan)

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis statybų srityje (staliai / montuotojai 2-3 metai)
  • Anglų kalba
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje
  • Noras dirbti ir tobulėti

Darbo pradžia nuo rugpjūčio mėn.

  • Konkurencingą atlyginimą atsižvelgiant į darbo patirtį ir kalbos žinias
  • Metiniai Bonusai (5-10% nuo atlyginimo priklausomai nuo darbo rezultatų)
  • Geras darbo sąlygas (vidaus darbai) draugiskoje ir kompetingoje komandoje
  • Kompanijos automobilis (komandai)
  • Darbo rūbus ir įrankius
  • Visas privalomas ir papildomas socialines garantijas (Pensijų įmokos, sveikatos, gyvybės, keliones, laisvalaikio draudimą, atostoginius ir t.t.)
  • Galimybę dirbti ilgesnes valandas
  • Padengiame skrydžius (atvykstantiems iš Lietuvos)
  • Padengiame gyvenimo išlaidas (projektuose už Oslo ribų)
  • Įdarbinimas Norvegiškoje kompanijoje

Atlyginimas

3500-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Dirbantiems ilgiau nei 6 men - mokame metinius bonus 5-10% nuo atlyginimo uz gerus darbos rezultatus
Zethus AS

Zethus AS

Zethus teikia sandėliukų (self-storage) montavimo paslaugas visoje Norvegijoje.
Bendradarbiaujame su Norvegijos didžiausiomis self-storage kompanijomis.