Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „AKA Baltic“

Montuotojas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „AKA Baltic“

Koks darbas Tavęs laukia

Ieškome naujo komandos nario naujai suformuotai darbo vietai užimti

Darbo aprašymas:
  • Vėliavų stiebų montavimas, pristatymas;
  • Prekių pristatymas;
  • Pagalba gamyboje (stendų montavimas).

Reikalavimai:

  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Be žalingų įpročių;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką darbą jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Palankų darbui mikroklimatą;
  • Laiku mokama atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultatu;
  • Socialines garantijas;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Aka Baltic“ įsteigta 2008 metais ir yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse vėliavų gamybos, spaudos darbų, vėliavų stiebų, reklaminių stendų ir prekybinių palapinių pardavimo srityse. Esame vieninteliai oficialūs didžiausio pasaulio vėliavų stiebų gamintojo FLAGMORE atstovai Lietuvoje.

Mūsų vertybės

Atsakomybė, sąžiningumas — siekiame būti sąžiningi ir atsakingi darbuotojams, partneriams ir klientams. Visi esame pasirengę padaryti viską, kad dar labiau sustiprėtų mūsų ryšiai.

Patikimumas - mes laikomės savo pažadų.

Kokybė – tai mūsų gyvenimas. Mes visada užtikriname kokybę.

Profesionalumas - esame profesionalai savo srityje. Didžiausias mūsų turtas – darbuotojų kvalifikacija, žinios ir patirtis.

Bendradarbiavimas ir iniciatyva – skatiname bendrų tikslų siekimą organizacijos viduje tarp visų darbuotojų, nes žinome, kad inovatyvūs ir praktiški sprendimai gali gimti bet kuriam darbuotojui.

Novatoriškumas – esame atviri naujovėms.
informacija apie UAB „AKA Baltic“
2850 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.