Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Simplika“

MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė)

1430 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Orientacija į deklaracijų ruošimą;
  • Importo ir eksporto procedūrų formavimas;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su asistentais;
  • Darbas su vidinėmis sistemomis.

Reikalavimai:

  • Muitinės tarpininko pažymėjimas privalomas;
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas);
  • Motyvacija dirbti šioje srityje;
  • Orientacija į darbo efektyvumą;
  • Imlumas darbui su naujomis programomis;
  • Anglų kalbos žinios (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • Motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą;
  • Stabilų darbą savo srityje lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Komandą siekiančią aukščiausių paslaugų kokybės standartų;
  • Dėmesį darbuotojų pasitenkinimui;
  • Augimo galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.(plačiau )

Atlyginimas

1430 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.