Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „DHL LIETUVA“

Muitinės tarpininko atstovo asistentas (-ė)

1222-1615 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DHL LIETUVA“

Darbo pobūdis

  • Ruošti visus su prekių pateikimu muitinei susijusius dokumentus.
  • Informuoti klientą telefonu arba el.paštu su siuntų deklaravimo ir išmuitinimu susijusiomis procedūromis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Orientacija į tikslą ir atsakomybė už rezultatus
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas
  • Puikios lietuvių k., geros anglų ir rusų kalbos žinios

  • Stabilų darbą kompanijoje, kuriai svarbus darbuotojų pasitenkinimas ir kuri siekia aukščiausių paslaugų kokybės standartų
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

1222-1615 €/mėn. neatskaičius mokesčių

DHL Express – pasaulyje pirmaujanti skubių siuntų kompanija, pristatanti daugiau nei į 220 pasaulio šalių ir teritorijų.
informacija apie UAB „DHL LIETUVA“
2605 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2034 €
25% uždirba 2034-2352 €
25% uždirba 2352-2979 €
25% uždirba nuo 2979 €