Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „MUZIKIJA“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „MUZIKIJA“

Esame ankstyvojo ugdymo pradininkai Lietuvoje, visada ieškantys pačių naudingiausių ir įdomiausių ugdymo sistemų vaikams ir šeimoms. Su dideliu entuziazmu šiuo metu neriame į Reggio Emilia filosofiją ir ieškome auklėtojo(-os). Norime „Strazdanėlių“ bendruomenės nariams užtikrinti darželių aplinką ir veiklas, kurios praturtina kiekvieną vaiką, leidžia visiškai atsiskleisti jų potencialui.

„Strazdanėlių“ darželiai gyvuoja jau daugiau nei 10 metų, tad tikrai žinome ir išmanome šios srities niuansus. Turime savo psichologę, su kuria galima tartis esminiais darbo klausimas.
Kūryba, menas, literatūra, muzika ir Reggios Emilia yra neatsiejama mūsų darželių dalis. Mes tikime, kad labai svarbi vaiko ir įstaigos sėkmės dalis yra darbuotojai. Mylintys vaikus, atviri, norintys tobulėti, drąsūs žmonės yra mūsų didžiausia siekiamybė. Tad kviečiame prie mūsų komandos prisijungti auklėtoją ir auklėtojo(-s) asistentą (-ę). Tai žmonės, kurie drauge su „Strazdanėlėmis“ galėtų suspindėti, apšviesdami kelią mažyliams. Gal tai jūs? Tad maloniai kviečiame susitikti ir su mumis susipažinti.
„Strazdanėlės“ yra prieš dešimtmetį akstyvojo ugdymo entuziastų ir muzikantų šeimos įkurtas darželis. Šiuo metu yra du filialai Vilniuje (Antakalnyje ir Jeruzalėje)