Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB "Naminė pelėda" siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB "Naminė pelėda"

\"Vyno klubas\" buvo įkurtas 2003 metų pradžioje. Iniciatoriai - vyno entuziastai siekė Vilniuje sukurti vietą, kurioje vyno mėgėjai galėtų susitikti su bendraminčiais, paragauti naujų vynų, paskaityti literatūros.
Nuo įkūrimo veiklos spektras labai išsiplėtė, apimdamas praktiškai visas su vynais susijusias sritis. Šiuo metu \"Vyno klubas\" turi dvi specializuotas vynų ir konjakų parduotuves Vilniuje: Stumbrų g.15 ir Liepų g. 20, Klaipėdoje.
Vilniuje, Klaipėdoje veikia žinių apie vyną centrai, kuriuose nuolat rengiamos degustacijos, vynų pristatymai, mokoma ir konsultuojama.
Mūsų aksesuarų ir įrangos padalinys įrengia vyno rūsius, aprūpina klientus taurėmis, dekanteriais ir kitais vyno vartojimo reikmenimis. VK šiuo metu nuolat dirba 18 konsultantų, pardavėjai ir lektoriai. Šalia \"Vyno klubo\" veikia vyno mėgėjų klubas.