Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Mobile Heavy Machinery“

Naujai kuriamai pozicijai VILNIUJE ieškome VADOVO ASISTENTAS (-ĖS)

1300-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Mobile Heavy Machinery“

Darbo pobūdis

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:
  • Asistavimas įmonės vadovui;
  • Renginių organizavimas;
  • Personalo organizavimas;
  • Sutarčių registravimas;
  • Korespondencijos tvarkymas;

Reikalavimai

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams:
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas bei noras tobulėti;
  • Geri komandinio darbo, organizaciniai bei laiko planavimo įgūdžiai;
  • Puikios anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios būtų privalumas);
  • Patirtis marketingo srityje didelis privalumas;

Mes jums siūlome

Kvieičiame prisijungti prie mūsų komandos ir siūlome:
  • Dinamišką aplinką – augančioje įmonių grupėje, vykdančią veiklą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje;
  • Puikų ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę kurti, inicijuoti pokyčius bei prisiimti atsakomybę
  • Galimybę lankyti tarptautines konferencijas ir parodas
  • Atlyginimą priklausantį nuo kompetencijos bei darbo rezultatų, sveikatos draudimą.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mobile Heavy Machinery teikia pardavimo, nuomos ir techninės priežiūros paslaugas uosto kranų (STS, RTG, RMG, Mobiliųjų kranų), karjerų ir gamybos technikai. Mes atstovaujame visame pasaulyje pripažintus gamintojus, kurie didina našumą ir efektyvumą daugelyje pramonės šakų.