Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Autoverslo automobiliai“

Naujų automobilių pardavimų vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Autoverslo automobiliai“

Darbo pobūdis

Pardavimų plano vykdymas ir pelno rezultato siekimas.
Santykių su esamais klientais palaikymas.
Aktyvi naujų klientų paieška, šalti skambučiai.
Klientų poreikių analizė, konsultavimas, derybų vedimas.
Pasiūlymų ruošimas, sutarčių derinimas.
Bendradarbiavimas su partneriais, teikiančiais finansavimo ir draudimo paslaugas.
Rinkodarinių veiksmų planavimas ir įgyvendinimas.
Konkurencinės aplinkos stebėjimas ir analizė.
Dalyvavimas renginiuose ir pristatymuose.
Parduodamų automobilių sandėlio planavimas ir valdymas.

Reikalavimai

Gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su klientais, partneriais bei komanda.
Komunikabilumas, puikūs organizaciniai ir derybiniai įgūdžiai.
Orientacija į rezultatą, gebėjimas pozityviai įtakoti kitus žmones.
Iniciatyvumas ir gebėjimas savarankiškai spręsti iškilusias problemas.
Gebėjimas planuoti savo darbo laiką.
Imlumas naujovėms.
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
Geros anglų kalbos žinios.
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą.
Profesinio tobulėjimo galimybes.
Kompetenciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą.
Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Autoverslo automobiliai" (Bendrovė) - savo veiklą pradėjusi dar 1991 m., šiandien yra oficiali SUZUKI, ISUZU ir SSANGYONG atstovė Lietuvoje, išsiskirianti tuo, kad Lietuvoje parduoda iš esmės "nišinius" automobilius, kurie ypatingi tuo, kad visi turi visų varomųjų ratų (4x4) versijas.
informacija apie UAB „Autoverslo automobiliai“
1542 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.