Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Capital Centras“

NEKILNOJAMO TURTO BROKERIS (-Ė) LYDERIAUJANČIOJE LIETUVOS NT KOMPANIJOJE

1500-10000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Capital Centras“

Darbo pobūdis

Ar bendravimas su daugybe įvairių žmonių Jums teikia malonumą? Ar galvojate, kad galite nuversti kalnus, bet Jūsų darbdavys to neįvertina? Ar atėjo ta diena, kai norisi viską keisti? Tuomet veikla nekilnojamojo turto srityje yra kaip tik Jums.

Būdamas nekilnojamojo turto brokeriu, jūs nuolat bedrausite su daugybe žmonių ir atrasite naujas pažintis. Jūs padėsite savo klientams įsigyti jų svajonių namus arba parduoti turimą nekilnojamąjį turtą. Jūs derėsitės, ieškosite sprendimų, bei dalyvausite sudarant pirkimo-pardavimo sandorius.
Nekilnojamo turto brokerio veikla leidžia užsidirbti pajamas, gerokai viršijančias kitų sričių pardavėjų vidurkį. Tačiau Jūsų atlygio dydį nulems Jūsų individualios pastangos ir iniciatyva. Tai nėra samdomas darbas nuo 8 iki 17 su fiksuotu atlyginimu, tai – Jūsų asmeninis verslas, kurį susikursite naudodami pasiteisinusius mokymus ir verslo sistemas.

Capital Centras – tai ilgametę patirtį turinčių nekilnojamojo turto profesionalų komanda, kur dalijimasis žiniomis yra kultūros dalis;
Capital Centras – tai draugiškų žmonių komanda, kuri neleis nuleisti rankų, nuolat palaikys, įvertins Jūsų pastangas ir pasiekimus, padės išspręsti sudėtingas situacijas;
Mes nuolat investuojame į mokymąsi ir seminarus. Jūs turėsite galimybę gilinti žinias bei pritaikyti jas praktikoje.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas turėtų būti jūsų prigimtinė savybė;
Atkaklumas ir darbštumas padės jums greičiau startuoti šioje veikloje;
Ryžtingumas leis jums išeiti iš komforto zonos ir siekti savo tikslų;
Žingeidumas padės jums išsispręsti daugybę kilusių profesinių klausimų;
Atsakomybė ir savęs disciplina diktuos jums laiko planavimą;
Reprezentatyvumas ir etikos supratimas pasitarnaus bendraujant su klientais ir kompanijos viduje;
Patirtis telemarketingo, klientų aptarnavimo, draudimo, pardavimų srityse gali būti privalumas, tačiau mūsų tarpe yra sėkmingų brokerių ir iš kitų sričių.
Darbui būtinas vairuotojo pažymėjimas ir automobilis.

Rinkos lyderio know how ir puikias darbo sąlygas modernioje kompanijoje;
Asmeninį mentoriavimą ir pagalbą pradedant veiklą bei išsamius mokymus nuolat;
Pozityvią darbo aplinką ir technologinį palaikymą;
Realią galimybę pasiekti uždarbį, atitinkantį jūsų ambicijas ir pastangas. Yra papildomų galimybių užsidirbti pasyvias pajamas;
Biurą centre su geromis parkavimo galimybėmis.

Atlyginimas

1500-10000 €/mėn. į rankas

CAPITAL CENTRAS - nekilnojamojo turto specialistų komanda didžiuojasi būdami patikimi, turintys ilgametę patirtį, yra profesionalūs ir patyrę.
Jeigu NORI, reiškia GALI būti reikšminga ir svarbia komandos dalimi! PRISIJUNK!
CAPITAL CENTRAS biuro tikslas - daryti verslą kartu, padedant visiems komandos nariams.
CAPITAL - sėkmingai franšizės principu Lietuvoje veikianti įmonė, siūlanti platų nekilnojamojo turto paslaugų spektrą.Capital telkia NT brokerius, NT vertintojus, matininkus, statybos, būsto apdailos specialistus, būsto paskolos tarpininkus, draudimo brokerius, finansų apskaitos specialistus bei kitus NT rinkos profesionalus. Mūsų tikslas kurti vertę klientams, išsiskirti iš kitų, būti patikima ir lanksčia įmone, kuri visada priekyje.
informacija apie UAB „Capital Centras“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2023 m.