Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Omberg group“

Nekilnojamo turto plėtros projektų vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Omberg group“

Darbo pobūdis

  • Naujų NT objektų - žemės sklypų, pastatų paieška, jų plėtojimo galimybių analizė;
  • Žemės sklypų detaliųjų planų dokumentacijos tikrinimas ir vertinimas;
  • Bendradarbiavimas su architektais ir projektuotojais vertinimo procese;
  • Objektų įsigijimo organizavimas;
  • Derybos dėl NT įsigijimo;
  • Profesionalių santykių palaikymas su potencialiais verslo partneriais, NT tarpininkais, institucijomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Bent 2-3 metų nekilnojamojo turto objektų įsigijimo patirtis;
  • Detaliojo teritorijų planavimo, žemės paskirčių keitimo, leidimų statyboms išdavimo bei kitų NT projektų derinimo procedūrų žinojimas.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
  • Galimybę dirbti su įdomiais projektais;
  • Greitį, palaikymą, pagalbą ir gerą nuotaiką 😊

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

OMBERG group NT vystytojas Lietuvoje. Mes kuriame ne prabangius, o širdžiai brangius namus ne tik kiekvienam Vilniaus gyventojui, bet ir Kauno verslui. Po vienu stogu vienijame didelę patirtį sukaupusius motyvuotus ir inovatyviai mąstančius statybos, pardavimų ir rinkodaros ekspertus.
Jei domiesi NT sektoriumi ir nori prisidėti prie projektų, keičiančių Vilniaus ir kitų miestų veidą, turi inovatyvių idėjų ir trokšti jas realizuoti – pasikalbėkime.
Jei nori daugiau susipažinti su mumis, užsuk čia: .