Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Nekilnojamojo turto brokeris (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šioje pozicijoje Jūs tapsite nekilnojamojo turto rinkos profesionalu – domėsitės ir analizuosite, kad užtikrintumėte aukščiausio lygio konsultacijas. Aktyviai ieškosite klientų – vesite derybas, teiksite komercinius pasiūlymus, pasirašysite sutartis. Būsite atsakingas (-a) už nekilnojamo turto objektų pardavimo ar nuomos procesą nuo pirmo skambučio klientui iki nuomos ar pardavimo sutarties pasirašymo.

Reikalavimai

Ši pozicija Jums tinkama, jei Jūs ambicingas (-a) ir lengvai bendraujantis (-i). Prisiimate atsakomybę už savo rezultatus, puikiai planuojate, sugebate dirbti savarankiškai. Tai pat esate pasiruošę nuolat mokytis ir suvokiate, kad išskirtiniai rezultatai pasiekiami nuolatiniu atsakingu darbu.

Privalumas šioje pozicijoje bus Jūsų patirtis aktyvių pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

Jūsų uždarbis šioje pozicijoje priklauso tik nuo jūsų darbo rezultatų. Joks bazinis atlyginimas NT brokeriui nėra garantuojamas, tačiau vidutinis mėnesinis CAPITAL brokerių atlyginimas 2015 m. siekė beveik 1200 eurų. 10% geriausiųjų vidutiniškai per mėnesį uždirba apie 5000 eurų.

Kompanija prisijungusiems naujiems NT brokeriams suteikia net mėnesio trukmės visapusiškus mokymus (po 4 val. kasdien) bei visas darbui reikalingas priemones su firmine atributika. Taip pat darbą palengvinančias paruoštas IT sistemas (klientų valdymo sistema, skelbimų valdymo sistema ir kitos). Kompanijoje taip pat įdiegtos įvairios skatinimo sistemos.

Atlyginimas

Nuo 1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "HILL International Baltic"

Mes atstovaujame įmonę „HILL International“ Baltijos šalyse. „HILL International“ - konsultacinė kompanija, jau daugiau nei 35 metus
nuolat vystanti efektyvias kompetencijų vertinimo metodikas ir jau daugiau nei 30 šalių padedanti įmonėms vystyti personalo formavimo ir ugdymo strategijas, leidžiančias pasiekti geriausių rezultatų, nes mes, „HILL International“ specialistai, esame įsitikinę, kad žmonės – svarbiausia. Juk būtent jie sukuria didžiausią pridėtinę vertę ir sukuria realų konkurencinį pranašumą.

Panašūs skelbimai: