Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „NT Rinkos Centras“

NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIŲ ASISTENTĖ (-AS)

750-1000 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „NT Rinkos Centras“

Darbo pobūdis

Dirbdama/-s nekilnojamojo turto brokerių asistente(-u), Jūs turėsite galimybę prisidėti prie parduodamo/įsigijamo turto pardavimų/pirkimų proceso, padėsite brokeriams jų kasdieninėje veikloje. Turėsite galimybę įgyti patirtį nekilnojamojo turto srityje. Brokerių asistentės(-o) veikla yra įvairi, nemonotoniška ir motyvuojanti nuolat tobulėti.

Reikalavimai darbuotojui

Mums labai tiktum į komandą, jeigu turi šias asmenines savybes:
gebi dirbti savarankiškai ir komandoje;
esi kruopšti (-us) ir turi atsakomybės jausmą;
esi tiksli (-us) ir atkreipi dėmesį į detales;
Mes priimsime į komandą žmogų, turintį didelę motyvaciją mokytis kompiuterinių programų (Photoshop; Illustrator; Sweet Home ir kt.) arba jau turi patirties tame.

Mes jums siūlome

  • Realią galimybę pasiekti uždarbį, atitinkantį Jūsų ambicijas ir pastangas;
  • Patyrusių brokerių pagalbą ir palaikymą;
  • Asmeninių ir profesinių įgūdžių vystymą;
  • Pozityvią darbo aplinką ir profesionalią komandą, biurą miesto centre (Helios City verslo centre)

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. į rankas

CAPITAL CENTRAS - nekilnojamojo turto specialistų komanda didžiuojasi būdami patikimi, turintys ilgametę patirtį, yra profesionalūs ir patyrę.
Jeigu NORI, reiškia GALI būti reikšminga ir svarbia komandos dalimi! PRISIJUNK!
CAPITAL CENTRAS biuro tikslas - daryti verslą kartu, padedant visiems komandos nariams.
CAPITAL - sėkmingai franšizės principu Lietuvoje veikianti įmonė, siūlanti platų nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Capital telkia NT brokerius, NT vertintojus, matininkus, statybos, būsto apdailos specialistus, būsto paskolos tarpininkus, draudimo brokerius, finansų apskaitos specialistus bei kitus NT rinkos profesionalus. Mūsų tikslas kurti vertę klientams, išsiskirti iš kitų, būti patikima ir lanksčia įmone, kuri visada priekyje.
informacija apie UAB „NT Rinkos Centras“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.