UAB „AD MODUM“

NESTANDARTINIŲ BALDŲ KONSTRUKTORIUS (-Ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AD MODUM“

Mūsų pasiūlymas

Kryptingai siekiame suplanuotų finansinių tikslų, kuriame jaukias kolektyvo tradicijas ir namų atmosferą darbe.
Naujam kolegai siūlome puikiai įrengtą darbo vietą pagal Jūsų pageidavimus- šalia gamybos arba miesto centre, profesionalias darbo priemones, mokymus, seminarus; stabilią, ilgalaikę karjerą pozityvioje komandoje ir sąžiningą finansinį atlygį. Plačiau - susitikimo metu.
Siųskite savo CV, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos pareigos ir atsakomybės:

Naujame darbe Jums teks dirbti komandoje su dizaineriais, atsižvelgti į sukurtą projektą, atkreipti dėmesį į detales – furnitūros specifiką, naudojamų medžiagų specifiką, poreikiui esant - suderinti su klientu būtinus pakeitimus dizainerio sukurtame projekte. Teiksite tikslius išmatavimus ir nurodymus gamybos padaliniui. Jei reikės, tikimės, kad savarankiškai atliksite matavimus pas klientą ir vykdysite tam tikrą gamybos darbuotojų kontrolę, montuojant baldus.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos baldų konstruktoriaus darbo patirties; lengvai dirbate su SOLIDWORKS programa, esate savarankiškas, turintis savo nuomonę, bendraujate profesionaliai, siekiate rezultato, turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Rusų k.įgūdžiai pravers bendraujant su gamybos darbuotojais, anglų k.- techninės dokumentacijos skaitymui, reikalingos informacijos paieškai ir darbui su programomis.
Jei Jums svarbu – kuo įdomesni projektai, pažintys ir patirtys, jei norite didžiuotis unikaliais projektais savo karjeroje – siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar. Susipažinkime !

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
taikoma motyvavimo sistema

UAB „AD MODUM“

Admodum – tai kompanija, prekiaujanti išskirtinės kokybės BENE baldais Lietuvoje ir Baltarusijoje, gaminanti nestandartinius baldus namams ir biurams. Mūsų tikslas – sukurti namų atmosferą darbe, o siūlomi produktai ir paslaugos paverčia šią filosofiją realybe. Admodum - partneriai, padedantys verslui didinti darbuotojų darbo efektyvumą. Mūsų jaunoje kompanijoje - specialistai, turintys ilgametę patirtį biuro įrengimo srityje. Didžiuojamės savo klientais SEB bank, Luminor bank, Regus, Spaces, IDW, Reformatas sporto klubas, Visma, Argo Rodeo ir daugeliu kitų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje admodum.lt/

Stipriname komandą ir kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „AD MODUM“
1646 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: