Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Higso bozonas“

Programuotojo (gali būti 3 ar 4 kurso studentas)

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Higso bozonas“

Darbo pobūdis

Programuoti aukštos kokybės patikimas sistemas ir vartotojų sąsajas, kuriomis naudosis šimtai žmonių kiekvieną dieną. Tobulinti žinias ir programavimo meistriškumą, sekti naujoves ir jas taikyti kasdieniniame gyvenime.
Darbinė patirtis - nebūtina.

Reikalavimai darbuotojui

  • .NET C# WinForms ir/ar WPF
  • MS SQL Server arba kita reliacinė duomenų bazės valdymo sistema
  • Orientacija į rezultatą ir kliento poreikius
  • Idėjų generavimas ir jų realizavimas
  • Noras mokytis ir tobulėti
  • Gebėjimas spręsti problemas savarankiškai
  • Privalumas - jeigu esate sukūrę projektų, kurie naudojami įmonėse
  • Privalumas - atidumas detalėms

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką
  • Ilgalaikį nuosavą projektą
  • Neišsemiamą žinių kiekį ir sertifikatus
  • Kūrybinę laisvę pritaikyti savo idėjas procesų automatizavime
  • Motyvaciją dirbti ir matyti darbo rezultatą realiame gyvenime
  • Kompetenciją ir idėjų skaičių atitinkantį darbo užmokestį

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo kompetencijos ir motyvacijos

Higso bozonas nuolatos ieško talentingų žmonių, kuriems patinka programuoti ir kviečiame juos burtis į IT komandas. Jeigu Jūs laisvu metu programuojate, ieškote naujų žinių, turite begales idėjų kur pritaikyti informacines sistemas - būtinai parašykite mums trumpą elektroninį laišką ir rezervuokitės laiką susitikimui. Laukiame Jūsų!
informacija apie UAB „Higso bozonas“
2398 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.