UAB „Expertus LT“

Programuotojas (Phyton, ASP.Net.,C#) junior ir/ar middle

Nuo 19,84 €/val. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome kelių pozicijų programuotojų :

DIRBTINIO INTELEKTO PROGRAMUOTOJAS (AI DEVELOPER)
Darbo pobūdis:
  • Dirbtinio intelekto sprendimų analizės, duomenų apdorojimo sprendimų kūrimas ir programavimas individualių keliautojų turizmo rinkai;
  • Darbas su OpenCL, Python ir AI technologijomis;
  • Darbas su dirbtinio intelekto bibliotekomis tokiomis kaip Tensorflow ar pan.;
  • Aukštos kokybės kodo rašymas, priežiūra ir palaikymas.

Vaizdo, garso ir balso programuotojo
  • Vaizdų, garsų, balsų inžinerija, algoritmų rašymas ir programavimas;
  • Naujų vaizdo įrašų ir jų bendradarbiavimo funkcijų kūrimas, naudojant „C ++“ ir „JavaScript“ technologijas;
  • Filtrų kūrimas;
  • Vaizdo, garso ir balso įrašų bendravimo funkcijų/redagavimo įrankių kūrimas ir programavimas;
  • Aukštos kokybės kodo rašymas,optimizavimas, priežiūra ir palaikymas.

Reikalavimai

DIRBTINIO INTELEKTO PROGRAMUOTOJAS (AI DEVELOPER) reikalavimai:
  • Patirtis dirbant su OpenCL, Python ir AI technologijomis;
  • Geros žinios ir supratimas dirbtinio intelekto ir duomenų apdorojimo kūrime bei patirtis dirbant su neuroniniais tinklais;
  • Geras supratimas duomenų bazėse ir jų valdyme;
  • Puikios žinios kodo valdymo sistemose GIT, SOLID;
  • Gebėjimas dirbti pagal SCRUM metodologiją.

Vaizdo, garso ir balso programuotojo reikalavimai:
  • Vaizdo, balso ir garso kodavimo ir srautinio perdavimo technologijų darbo patirtis;
  • Išmanymas C #, „JavaScript“, ASP.Net, Node.js. ir Angular;
  • Darbinė patirtis su „JavaScript“, šiuolaikinėmis sistemomis ir bibliotekomis;

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą bei asmeninį ir profesinį augimą;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas/patirtį vystant projektą;
  • Galimas išvykas į kuriamų turų objektus (apgyvendinimas, sporto klubai, kompleksai, muziejai ir pan.);
  • Darbą nuotoliniu būdu;
  • Pasibaigus karantinui darbo vieta „Saulėtekio slėnio“ technologijų parke;
  • Atlyginimą 19,84 Eur bruto/val.

Konfidencialumas garantuojamas.

Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 19,84 €/val. neatskaičius mokesčių