Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Nuomos vadybininko asistentas (darbas pusę dienos)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome iniciatyvaus ir energingo studento, kuris nori išbandyti savo jėgas dirbdamas NT srityje.

Mes siūlome:
 Galimybę dirbti su vienu iš didžiausių prekybos centrų Lietuvoje, nuomos skyriuje;
 Galimybė prisidėti prie naujų ir įdomių NT projektų;
 Galimybę prisidėti formuojant prekybos centro nuomos koncepciją.

Darbo pobūdis:
 Naujų nuomininkų prekybos centruose paieška;
 Bendravimas su esamais klientais;
 Nuomos sutarčių derinimas ir rengimas;
 Nuomos sutarčių vykdymo administravimas;
 Skolų administravimas.

Reikalavimai

 Gali būti 2-3 kurso viešojo administravimo, vadybos, ekonomikos ar kitų socialinių mokslų srities studentas;
 Geri mokymosi rezultatai;
 Labai geros raštvedybos žinios;
 Noras mokytis ir tobulėti;
 Gebėjimas greitai ir tiksliai atlikti paskirtas užduotis.

Mes jums siūlome

 Darbą pusei darbo dienos;
 Galimybę darbą derinti su studijų tvarkaraščiu.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "SILA Capital"

Įmonė veikianti NT srityje.