Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje
Daugiau apie įmonę »

Nuotolinio skyriaus žalų administravimo specialistas (-ė)

Vilnius - AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Darbo pobūdis

Daug bendrausi telefonu, profesionaliai registruosi skirtingų draudimo rūšių (virš 10 produktų) žalas, padėsi BTA klientams išspręsti sudėtingiausias žalų situacijas, konsultuosi įvairiausiais informaciniais draudimo klausimais, kasdien augsi ir tobulėsi kartu su stipria komanda.

Reikalavimai

Stiprus atsakomybės jausmas, aiškus noras padėti klientams, pasiryžimas nuolat tobulinti žinias draudimo srityje, gebėjimas bendrauti rusų bei anglų kalbomis, galimybė dirbti besikeičiančiu darbo grafiku ((8:00-17:00, 9:00-18:00 arba 11:00-20:00)bei kartą per mėnesį šeštadienį.

Mes jums pažadame

Puikią darbinę atmosferą draugiškame kolektyve, įdomias ir vis kitokias darbo dienas, būtinybę nuolat mokytis, augti kartu su skyriumi ir galimybe net be patirties įsitvirtinti patikimoje tarptautinėje draudimo bendrovėje
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Pradėkite savo karjerą tarptautinėje draudimo bendrovėje drauge su 500 naujų kolegų! BTA grupė yra viena iš draudimo rinkos lyderių Baltijos šalyse, o Lietuvos filialas pripažintas sąžiningiausiu atlygio mokėtoju ir geriausiu Latvijos darbdaviu mūsų šalyje.
Esame šiuolaikiška draudimo kompanija, kurios pagrindinė varomoji jėga yra inovacijos ir žmonės. Prisijunk prie mūsų!
Paprasta būti atsakingam!

Panašūs skelbimai: