Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Nuvolax Lithuania“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „Nuvolax Lithuania“

nuvolax yra Vokietijos bendrovė, teikianti IT konsultavimo paslaugas didelėms Vokietijos bei Europos įmonėms. Bendrovė siūlo ServiceNow platformos sprendimus ir dirba ITSM, CSM bei PPM srityse. Mūsų klientai gamina automobilius, kuria vaistus ir konstruoja lėktuvus. O mes jiems padedame planuoti ir valdyti IT ūkį, aptarnauti klientus bei priimti strateginius sprendimus.

Kaune veikia IT sistemų kūrimo padalinys. Čia kuriami, pritaikomi ir integruojami įvairūs ServiceNow platformos sprendimai. Kauno padalinyje dirba nedidelė, tačiau išskirtinai talentinga, patyrusi ir sumani komanda. Daug dėmesio skiriame sukurti gerą darbo/laisvalaikio balansą, palaikyti sveiką ir įdomų gyvenimą darbe ir po darbo. Todėl vengiame viršvalandžių ir bereikalingo streso, turime erdvų ir patogų biurą Kauno centre, skatiname darbuotojus sportuoti. Be to mėgstame nuotykius: kasmet dalyvaujame triatlone, o korporatyviniai įmonės renginiai gali būti pavyzdžiui žygis Sacharoje arba buriavimas Kroatijoje.