Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Aridenta“

Odontologijos klinikos administratorė (-ius)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Tauragė - UAB „Aridenta“

Darbo pobūdis

– skambučių priėmimas ir pacientų registracija odontologijos programa;
– pacientų pasitikimas, informacijos suteikimas pacientams;
– dokumentų pildymas, darbas su kompiuterine kasa, medžiagų užsakymas;
– kiti administraciniai darbai;

Reikalavimai

– geros raštvedybos žinios, kompiuterinis raštingumas;
– puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas greitai išspręsti iškilusias problemas;

Mes jums siūlome

Apmokymus, gerą darbo aplinką, draugišką kolektyvą, patogų darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Odontologijos klinika, kurioje teikiamos aukštos kokybės odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos.
informacija apie UAB „Aridenta“
916 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.