Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Odontologijos klinikos administratorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - IĮ „Senamiesčios stomatologijos klinika“

Darbo pobūdis

Odontologijos klinikos administratorių (-ę) ♡
Darbo pobūdis:
  • Pacientų registravimas kompiuterine programa SERVE.
  • Pacientų sutikimas ir bendravimas.
  • Skambučių koordinavimas ir reikiamos informacijos suteikimas pacientams.
  • Glaudus bendradarbiavimas su klinikoje dirbančia komanda.
  • Dokumentacijos ir korespondencijos tvarkymas.
  • Įvairūs organizaciniai ir klinikos priežiūros darbai.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 1 metų patirtis, odontologijos srityje.
  • Raštvedybos išmanymas.
  • Gebėjimas laisvai dirbti kompiuterinėmis programomis (Ms Office).
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Atidumas, darbštumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Galimybę tobulėti.
  • Puikią atmosferą darbe, draugišką kolektyvą.
  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.
  • Darbo vietą modernioje klinikoje Kauno senamiestyje.
Su mumis susisiekite tel.: arba ☺

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

IĮ „Senamiesčios stomatologijos klinika“

Odontologijos klinika
informacija apie IĮ „Senamiesčios stomatologijos klinika“
2227 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1291 €
25% uždirba 1291-1778 €
25% uždirba 1778-2271 €
25% uždirba nuo 2271 €