Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Izakaja“

OIŠY užkandinė - baras: salės ir virtuvės darbuotojas

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Izakaja“

Darbo pobūdis

Ieškome virtuvės ir baro pagalbininkų!

Iš tavęs norėtume, kad:

Išmoktum ir atliktum baro ir virtuvės funkcijas - pamainos pasiruošimas ir serviso palaikymas, darbas su griliumi, Takoyaki keptuve;

Gebėtum pasiūlyti ir papasakoti apie mūsų baro gėrimus, ir smagiai bendrauti su svečiais.

Tobulintum žinias ir mokytumeis japoniškų atributų;

Būtum tvarkingas(a) ir pastabus(i).

Reikalavimai darbuotojui

Meilė azijietiškai virtuvei;

Privalumas: darbo patirtis virtuvėje ir aptarnavimo srityse.

  • Neturi patirties? Ne bėda - išmokysime!

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Smagius iššūkius jaukiausiose Vilniaus smuklėje;
Darbuotis puikioje darbo aplinkoje ir komandoje;
Nuolaidas bare;
Teisingą atlyginimą už kompetenciją.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
  • Atlyginimas pagal kompetenciją ir lojalumą.

OIŠY Izakaya - japoniško sukirpimo vieta Vilniuje.

Maistą ruošiame atviroje, specialiai įrengtoje, tokio tipo užeigoms būdingoje virtuvėje:

Kepame daug Yakitori - tai įvairūs skirtingi mėsos ir daržovių iešmeliai;
Marinuojame daržoves ir miksuojame jų kombinacijas;
Čirškiname Takoyaki rutuliukus;
Sekmadieniais svečiams siūlome skirtingus patiekalus.

informacija apie UAB „Izakaja“
13
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2021 m.